Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hallottam hogy a hormonmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam hogy a hormonmentes spirál a megtermékenyítést nem gátolja, csak ma beágyazódást. Igaz ez?

Figyelt kérdés
nekem fél éve van és nagyon abortuszellenes vagyok.most hogy ezt megtudtam nagyon rossz a lelkemnek.igazábol egy embriókezdeményt lökök ki a szervezetemből.
2012. júl. 13. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz. Hiszen csak egy fémdarab, a megtermékenyülést hogyan gátolná?
2012. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem embriókezdeményt. Az osztódás csak a beágyazódást gátolja. Maximum egy megtermékenyült petesejtet - amit sokszor a természet is kilök a szervezetből.

De ha idegenkedsz tőle, akkor válts másra...

2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na hülyeséget írtam, szóval az osztódás csak a beágyazódás után indul meg... akkor lesz embrió a petesejtből.
2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez nem igaz. Nem egysejtes állapotban ágyazódik be, hanem szedercsíra állapotban.

Kérdező: igen, igaz.

De pl. a fogamzásgátló tablettáknak is lehet ilyen hatása, csak azt sokan nem tudják..

2012. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Igen de ez is megoldás!


A lelked pedig beteg és ezen változtatni kéne!


Egy sejt nem ember, ahogy egy kupak festék sem művészi freskó és ahogy egy marék szén sem drágakő!


Minden attól az ami hogy azzá válik!


A fogamzásgátlás ugyanaz mint az abortusz csak hangyányit eltérnek a stádiumok!


Egy sejtcsomó sem élőlény! Majd amikor elkezd dobogni a szíve onnantól talán már lehet emberként kezelni.


A rossz érzésed ostoba fóbiából és logikátlan tévképzetekből adódik! Gondolkozz értelmesen és rá fogsz jönni hogy minden amit éreztél csak illúzió!

29F

2012. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Softness ***** válasza:
56%

Sziasztok!

Én most szeretnék spirált feltetetni, mondtam a dokinak hogy drágábbat is nyugodtan írhat, csak nem legyen fogamzásgátlós.


Elmentem a gyógyszertárba és 6-7 ezer forintba kerül, lehet az attól még jó, hogy ilyen olcsó?


Köszi, és bocsi hogy itt kérdezek

2012. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

"csak ne legyen fogamzásgátlós".

Hanem milyen legyen? Az ember azért rakat spirált, hogy ne legyen terhes. Vagy te mégis miért rakatnád akkor fel, hanem fogamzásgátlásért?

Egyébként az ÖSSZES spirál (a hormonos is) a beágyazódást akadályozza meg.

2012. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Softness ***** válasza:
100%
Valaki nagyon okos, de kérdésre meg nem bír válaszolni, csak kötekedni tud, imádom az ilyen okoskodós embereket, akik nem bírják magukban tartani, hogy milyen fene nagy inteligenciával rendelkeznek
2012. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!