Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan "vettétek rá" magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "vettétek rá" magatokat, hogy 100%-ban megbízzatok a tablettában?

Figyelt kérdés

alapjáraton rettentően parázós típus vagyok (ha már 4 napnál többet késik, rámjön az idegbaj :D)....viszont, rászántam magam a tablettára. tudom, hogy ez a legmegbízhatóbb, de nem egy esetet olvastam itt és ismerek is, akik tabi mellett teherbe estek. és nem tudom, hogyan nyugtassam le magam, hogy velem ez biztosan nem fog előfordulni. a hét 2. felében megyek nőgyógyászhoz, vele is meg fogom beszélni, de azért aggódok, mi van ha pont beleesek abba a nagyon kevés százalékba, akire valamiért nem hat a tabletta rendesen, és terhes lesz? ti ezt hogyan küzdöttétek le (már aki foglalkozott vele persze)?


20/L


2009. júl. 12. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél az volt, hogy velem vesztette el (gumi volt persze), egyáltalán nem stresszelt, akarta, szeret, és mégis kimaradt neki egy teljes ciklus.

Nagy nehezen megbeszéltük, hogy tabi (én vetettem fel, mert a gumi nem a kedvencem), neki meg végülis jó lett, beállította a ciklusát normálisra.

Egyébként parázni folyamatosan a tabi miatt olyan, mintha azon paráznál, hogy a barátod/barátnőd meg fog csalni, otthagy, stb. Nem arról szól az egész, hogy mi lenne ha, hanem az élvezetről, szeretetről amit egymásnak adtok.

Fölösleges ezen parázni, kivételek persze mindig lesznek, de hacsak ki nem marad egy-két szem, ill. követed a tájékoztatót, gyakorlatilag NINCS esélyed teherbe esni.

2009. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha valaki megcsal, abból még nem lesz gyerekem vagy abortuszom :D
2009. júl. 12. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:

"de ha valaki megcsal, abból még nem lesz gyerekem vagy abortuszom :D" --> ebben mi vicces van? Kerülj valamelyik helyzetbe...eszedben sem lesz röhögni, sem kioktatni.


Akkor lehetsz terhes, ha nem szeded rendesen a tablettát. Más esetben kizárt. Olyan meg nincs, hogy nem hat rendesen és emiatt, mert ennek tünetei vannak. (közti vérzés pl.) Ilyenkor az orvos ír fel egy másik, erősebb, nagyobb hormontartalmú fog.gátlót. (pl. Lindynette 20 helyett 30-ast)


Én nem győzködtem magam. Hiszek a nőgyógyásznak.

2009. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"azért aggódok, mi van ha pont beleesek abba a nagyon kevés százalékba, akire valamiért nem hat a tabletta rendesen, és terhes lesz"


Arra a nagyon kevés százalékra gondolsz, aki annyira életképtelen, hogy nem képes rendszeresen, időben szedni a tablettát, vagy ha igen akkor nem tartja be az előírást hányás / hasmenés esetén ill. alkoholfogyasztás terén?

Mert aki rendesen szedi a tablettát úgy, ahogy kell és nem tapasztal mellékhatást annál gyk. 1:1000000-hez az esélye, hogy terhes lesz. Annak is több az esélye, hogy a MIR a fejedre esik.

2009. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jesszus, eszem ágában sem volt kioktatni, a smile meg azt szimbolizálja, hogy a megcsalás nem épp a legjobb példa erre az esetre..nem kell egyből beszólni, de ugye azt a legkönnyebb, meg hát ugye "magyarok vagyunk"...azért köszönöm a hozzászólásokat
2009. júl. 12. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem leszólás, de egy abortuszt hogy lehet egy ":D" egy mondatba foglalni???
2009. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nehezen. 5 hónap után. Persze azért a végére felhúztuk a gumit. Mondanom sem kell, 2x el is szakadt, de még akkor is "hót para" voltam. Gyógyszert kellett váltanom, úgyhogy kezdhetem elölről a magam meggyőzését, hogy nem lehet baj, gumi nélkül is élvezhetem...
2009. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!