Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettát és másnap 2-t vettem be. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Az én kérdésem a következő lenne: Fogamzásgátlót szedek 4 éve. Egyik nap este elfelejtettem bevenni és másnap este 2-t vettem be. Ebből lehet baj? Csak mert a gyógyszer tájékoztatóban azt írták, hogy minél előbb be kell venni és nincs kizárva a terhesség esélye. Amúgy nem gondolom, hogy emiatt az egy alkalom miatt teherbe esnék. Csak tanács kéne.
2012. júl. 14. 07:32
 1/7 anonim válasza:
nem jó
2012. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véleményed szerint hogyan kellett volna?
2012. júl. 14. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
a minél előbb be kell venni nem azt jelenti, hogy egyszerre kettőt kell... azzal csak az adagot növeled duplájára, de nem tolódik ki a hatása...
2012. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha egyszerre vetted be az elég nagy butaság volt. ha egyébként este szoktad bevenni, és a kimaradtat reggel vetted be, akkor semmi baj
2012. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12 órán belül kell pótolni az elfelejtet tablettákat.

Maximum 7 napig nem véd, de szerintem nincs gond.

2012. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- Ha nem iszok vizet 5 napig de az ötödiken megiszok 10 litert akkor az úgy jó?

- Ja, persze! És visszamenőleg sem leszel szomjas. Sőt ha mindennap csak kicsit vered a falba a fejed de két nap kimarad akkor harmadnapon fejeld le tiszta erőből és akkor rendben leszel! Olyan mintha ki sem hagytad volna!


Amúgy az a kis cetli ami a kis dobozban van nem ír ilyenre semmit sem?

Vagy az a baj hogy nem zenél, nem villog és nem olvassa föl magát amikor kinyitod a dobozt???


Basszus!!!!


29F

2012. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, hatos nem kell így nekimenni. El szeretném mondani, hogy mi nők többek között azért kínlódunk hormontartalmú tablettákkal, mert ti fiúk, nem vagytok hajlandó óvszert hordani. Úgyhogy..... get out
2012. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!