Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetnek terhességi bajok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek terhességi bajok, ha nem mostam meg a farkam miután levettem a gumit és újat raktam fel?

Figyelt kérdés
Minden szép és jó... csak nem tudom hogy gond-e ez ami történt. Szeretném felhívni a figyelmet hogy a kéjcsepp dolog miatt is aggódom stb... kicsit félénk vagyok és minden marhaságért aggódom... a csaj havija nem jön sosem rendszeresen, most már 2 napja késik... hülye álmai vannak :| lehet hogy bajok vannak? olvastam hogy azok a csajok akik terhesek rémálmai vannak, neki mondjuk csak rossz álmok velem kapcsolatban, de szerintem azért van mert nem rég úgy érezte hogy mintha eltávolodtunk volna...
2009. júl. 13. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem erre elég kicsi az esély de azért máskol mosd meg...
2009. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a két gumifelrakás közt mit csináltál?
2009. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sziasztok... kössz hogy vissza írtatok... pihentünk :) feküdtünk stb... semmi érdekeset mást...
2009. júl. 13. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Elélvezés után meg kéne mosni, vagy min. szárazra törölni. Ha jót akarsz, akkor vigyázol, hogy se ondó, se előváladék ne kerüljön a gumi külsejére.
2009. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a rémálmoknak a terhességhez. Hogy megnyugodjatok, kell venni terhességi tesztet. Két nap késés még nem probléma.
2009. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
két nap két nap... de ez már ött :) de fel van puffadva a hasa meg fáj neki ami biztos hogy nem utal terhességre
2009. júl. 16. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt ilyenkor már kimutatja, ha teherbe esett volna.
2009. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt ;) Surechek... 10 lej... ami kb 800 ft ;)
2009. júl. 17. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!