Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel kezelhető az "óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezelhető az "óvszer allergia"?

Figyelt kérdés
Nálam is jelentkeztek az "óvszer allergia" tünetei.Kétségbe vagyok esve, mert 8 napja nem múlik el. Nőgyógyászhoz egyelőre nem szeretnék menni.Más hogy kezelte?
2009. júl. 13. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Létezik olyan óvszer ami latex mentes vagy azzal probálkozzatok v irass tabit de ehet nőgyógyász kell
2009. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, ezt értem, de mit kezdjek az égető, viszkető érzéssel? Van valami krém, amitől megszűnik??
2009. júl. 13. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Szóval jól értem, 8 napja nem múli nemiszervi problémád van, de nincs kedved elmenni az orvoshoz? Az ilyen nőkből lesznek a meddő nők.


Ha valóban latex allergiád van, ahogy azt diploma nélkül diagnosztizáltad magad, akkor léteznek szintetikus óvszerek. Keresd a gyógyszertárakban a PU (polyurethane) óvszereket.


De ha van egy csöpp eszed is, elmész a nőgyógyászhoz és ha már ott vagy, iratsz fel magadnak kombinált tablettát.

2009. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek semmilyen fogamzásgátló tablettát. A helyi nőgyógyász meg olyan szemét, hogy ahhoz nem szívesen mennék.Amúgy meg 2 nap erejéig elmúltak a tünetek,azt hittem minden rendben lesz, ezért nem is mentem orvoshoz,most viszont megint jelentkeztek.Amíg nem tudod a részleteket, kérlek ne ugass le!
2009. júl. 13. 11:01
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is allergiás vagyok, de csak a Lifestyle-ra. Ezért nem is használunk ilyet. Nekem 2 nap alatt elmúltak a tünetek. Hideg vízzel öblögettem. Én a helyedben réges rég felkerestem volna a nőgyógyászt. Nem lehet hogy hüvelygombád van? (Tudod 4 nőből 3 átéli ezt élete során legalább egyszer!) Mert az nem múlik el magától..és el tudom képzelni hogy 8 napja éget és fáj.
2009. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

-Doktor úr fáj?

-Hol?

-Jaj buta orvos, nem tudja mi baj van velem.


Részletek nélkül ne tegyél fel kérdéseket.

Ha nem szedhetsz fogamzásgátló tablettát és az óvszerre allergiás vagy, akkor bajban vagy, mert a többi védekezési módszer mind jóval pocsékabb.


Ha két latexóvszer közül az egyik jó volt, a másik nem, akkor valószínűleg a spermicidre voltál allergiás és nem a latexre.

Akárhogy is nézzük, 8 nap az túl hosszú idő, hogy ne látogasd meg a nőgyógyászt, akármilyen.. "bunkó" is.

2009. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
menj mas nogyogyaszhoz vagy magan rendelobe. 8 nap tenyleg sok. nem ertem miert mindenki azt irja hogyan vedekezz ha nem ez a kerdes, de mind1. ha mar arra jarsz azert beszeld meg a vedekezest is.
2009. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt akartam mondani. Mindenki nagyon okos azzal, hogy "miért nem mész nőgyógyászhoz?" A kérdésemre viszont senki nem válaszolt. Gondoltam vannak olyanok, akiknek szintén ilyen problémájuk volt és kezelték magukat valami krémmel, vagy akármivel és esetleg tudnak segíteni.

Nyilván elmegyek nőgyógyászhoz,de előtte gondoltam próbálkozom, hátha...De látom itt csak a leosztást kapom.

2009. júl. 13. 12:13
 9/12 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig, hogy soha nem voltam még nőgyógyásznál, így nem tudom, hogy a környéken milyenek.A másik, hogy ez volt az első aktusunk, így sokáig a gyógyulásnak illetve a sérülésnek tudtam be. De nyugodtan ócsároljatok.

Egyébként köszönöm a kommenteket.

2009. júl. 13. 12:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 napja tart akkor azt diploma né'kül is megmondom, hogy nem allergia. Hanem valami más bibi van. Szerintem vegyél canesten krémet, az biztos, hogy ártani nem fog neki és ha elmúlnak a tünetek tőle gombád van. És én a helyedben azért meglátogatnék egy nőgyógyászt, mert én 1 nap után is baromira paráztam nem értelek, hogy tudtál 8 napig csak várni a semmiért, nem szabad ilyet. Mint a rossz kisgyerekek úgy csinálsz, nem mered elmondani ha valami bajod van. Ha a szexhez érettnek érzed magad, ahhoz is érettnek kell lenned, hogy beismerd, szakemberre van szükség. Anyuddal nem tudom milyen kapcsolatban állsz, de én először vele beszélnék. És nem sértegetni akartalak. Remélem segítettem.
2009. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!