Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NŐK! Kb. hány napos a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Kb. hány napos a menstruációs ciklusotok?

Figyelt kérdés

Érdekel még az egyéb megfigyeléseitek és tapasztalataitok is. Gondolok a "véres" napok számára, mennyire vagytok érzékenyek ilyenkor, premenstruációs szindróma tünetei, peteérésetek kb. hányadik napra esik( ha tudjátok) és van e testi jele?


Köszönettel a válaszokért:) L/24


2012. júl. 15. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjön a mellem mindig nagyon feszül, és megduzzad. Általában 30-32 napos és a peteérést pedig csak akkor lehet normálisan kiszámítani hogyha mindig ugyanakkor jön meg.. egyébként meg akkor van peteérés hogyha pl. a 32 napos ciklusból levonunk 14-et
2012. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam számolni, hogy mikor jön meg a következő hónapban, általában elég annyit tudnom, hogy hónap eleje, közepe, vagy vége, mert előtte úgyis érzem. Feszül a mellem, amikor megvan, és az első napon, kicsivel a vérzés előtt, és az első 3-6 órában nagyon görcsölök, utána semmi probléma. Kb. 5 napig tart, de lerövidül erős fizikai megterhelésre pl. intenzív sportolás. Peteérést nem figyeltem még meg, vannak.e tünetei, biztos nem jelentős, ha eddig még nem vettem észre.
2012. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A melleimmel a téli hónapokban van probléma ,mielőtt megjön.Inkább kegyetlenül "robbanásveszélyes"vagyok.Talán el is bőgöm magam egyszer.És elszórakoztat6-7 napig.
2012. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem szedtem a gyógyszert, addig 28-35 naposak voltak a ciklusaim 5-8 napos vérzéssel. Érzelmi változás sosem volt, de előtte egy héttel felpuffadt a hasam, fájt a mellem. Elvileg peteérés az, amit éreztem a 11-13. napon: 2-3 napig fájt a petefészkem. Ez a fájdalom rosszabb, mint a menstruációs, mert semmi nem mulasztja el.
2012. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig 27-32 nap között jön meg, de előtte egy héttel már el kezd fájni a hasam, három nappal előtte már gyógyszert kell rá bevennem, egy nappal előtte semmi fájdalom, csak mellfeszülés(kb egy héttel előtte kezdődik ez is).

Mielőtt megjönne pár órával már elkezd görcsölni nagyon, az első nap nagyon durva, második nap is kell még gyógyszer, harmadik nap már nem vészes.

7-8 napig tart a vérzés, de kb a hatodik napig tudok tampont használni, szóval a vége már nagyon gyenge.

peteérésről annyit, hogy olyankor nagyon "csajos" vagyok, kb az is egy hétig tart.

2012. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:04-es vagyok

ha ez számít 13 éves koromban jött meg először, most 18 vagyok :)

2012. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt nem szedtem gyógyszert, 38-40 napos volt a ciklusom, a vérzés kb. 6-7 nap, minden második őrületes görcsökkel, mellfeszüléssel.

mióta szedem azóta percre pontosan tudom mikor jön meg, semmi rossz hangulat, semmi fájdalom és mindössze 2 napig tart.

2012. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem 3 napig szokott tartani. Elotte nekem is megduzzad a cicim es a mensi elotti napokon rengeteget tudok enni!:D
2012. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24-26 napos ciklusok, néha vannak extrém kilengések is (21 ill. 31 nap is volt már, de ez ritka). Peteérés kb. a 11-12. napra esik (tudom, néztem egy időben ovulációs teszttel). Az ovuláció külső tünete nálam a jellegzetes tojásfehérjés, bőséges hüvelyváladék. PMS tünetek: idegesség, hasi szurkálás - de pontosan ugyanezek a tünetek terhesség esetén is voltak. Menzeszem kb. 4 napig tart. Az első napokban érzékenyebb vagyok, a görcsölés miatt is, az utolsó napokat már lazábban veszem.
2012. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem általába 4-5 napos
2012. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!