Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap bevettem az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bevettem az utolsó szem fog. Gátlómat, de kihánytam. Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
bevettem időben a tabit aztán rosszul lettem a kajától amit ettem és kihánytam,max fel orawal azelott wettem be h hánytam.ennyi idő alatt biztos nem szívódott fel és ma reggel lefeküdtem a pasimmal és belém ment.teherbe eshetek v. csak kicsi az esélye?köszi a válaszokat.
2012. júl. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye, de van. amúgy miért nem vettél be még egyet? ilyenkor úgy tudom, az a teendő.
2012. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 mert az utolsó volt....
2012. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel terhes. Ha ilyen könnyű lenne teherbe esni, csak azért, mert nem vettél be egyet, az azt jelentené, hogy rohadtul nem megbízható a gyógyszer. Márpedig ennél sokkal megbízhatóbb. Egy-egy kihagyott szem még nem jelent semmit egy normál hormontartalmú gyógyszernél.
2012. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tomaszcool ***** válasza:
Bevehettél volna egy másikat, vagy esetleg felvilágosíthattad volna a partnered, hogy nem kéne beléd élveznie, mikor épp pár órája rókáztad ki a bogyót. Lehetsz terhes, de szerintem nagyon kicsi az esélye, mivel a gyógyszer nem egyik napról a másikra ad védettséget, főleg a ciklus végefelé haladva.
2012. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mire mondtam neki mar kèsö volt.igen ez az utolsó tabim volt de mar 3 ève szedem sosem hagytam ki 1 szemet sem csak most jott ki belölem.de már kezd megjönni ugyhogy remèlem nincs gond.
2012. júl. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!