Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló tabi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló tabi. Ami inkább kifejezetten pattanásos bőrre ajánlják?

Figyelt kérdés

Ha igen mi a neve? Tapasztalatok?

Már jártam 3bőrgyógyásznál, különféle gyógyszereket íratott fel eléggé sok pénzért. Szóval nincs már más választásom fogamzásgátlót kell szednem, mer elég pattanásos a bőröm és már valamikor a tükör előtt sírok hogy hogy nézek ki.

16/ L


2009. júl. 13. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem váltak be a gyógyszerek? Vagy csak drága meg nem ihatsz hozzá és ezzel van a porbléma? Fogamzásgátló is drága és még annyit sem használ mint az erre készült szerek.

Volt jópár ismerősöm, aki járt bőrgyógyásznál ugyanezért és msotanra nagyon szép a bőrük, pattanás alig, ami csak a menzi miatt jön ki gyakorlatilag annyi van nekik.

2009. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDDDDDDDDDD azééér kössz :D
2009. júl. 13. 15:26
 3/11 A kérdező kommentje:

ja sajna a drága arckrémre nem lehet inni :(

szánalom azéé köszi (:: xDD

2009. júl. 13. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
kozmetikus vazze'.
2009. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

én pont ma voltam e miatt fog.gátlót iratni... mert már a bőrorvossal is annyi krémet, tabit, antibiotikumot, meg lemosóvizeket kipróbáltunk és semmi... és sokszor voltam úgy én is mint te, hogy a tükör előtt sírtam, mert annyira csúnya volt az arcom.

na szóval nekem Minerva fog.gátlót írt fel, azt mondta hogy pár hónap és gyönyörű lesz az arcom..hát reménykedjünk...:)

2009. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

cypromix....nekem levitte és olyan volt az arcom hogy hánytan tőle

ja ez fogamzásgátló...meg mellette az étrendre is figyelj.zsíros kaja nuku

2009. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem értem miért kellett így lepontozni... igazából van egy gyógyszer kifejezetten nagyon pattanásosknak fél évig kell szedni ezalatt nagyon sok pattanás ki fog jönni rajatd, több mint eddig, de utána nem lesz egyszrűen. Több ismerősöm is van aki így szabadult meg a pattanásaitól és szerintem megbízható és igen, ehhez nem lehet inni. Azt hittem a bőrgyógyászodnak volt annyi esze, hogy ezt írja fel sz@r krémek helyett, amik csak külsőleg adnak némi segítséget, de ez belülről hajtaná ki mindet. Na mindegy.
2009. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Diane 35

[link]

2009. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg mindegyik javít a bőrön, gyakorlatilag nem. Nekem speciel több ragyám lett a fog.gátlótól (lindynette 20, mercilon), mint ami előtte volt.


pl. diane 35, gracial

[link]

2009. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en mercilont szedtem, attol jobb lett. de nem biztos h attol. olyan nagyon csunya sose volt a bőröm. sztem lehet h te is kinövöd, ez a kamaszkor. még pár év, és javul a helyzet, majd meglatod.
2009. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!