Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hete vettem be 72orás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domaa22 kérdése:

Egy hete vettem be 72orás tabit mertt kiszakadt a gumi. Meg is vokt a melekhatása mert véreztem. Ma szeretkeztünk a baratommal es megit kiszakadt. Lehetek terhes?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetsz, ráadásul tabit már nem is írnak fel neked, mert azthiszem háromhavonta lehet csak. tanulhattatok volna a balesetből és megnézhettéte volna a barátod mielőtt elmegy.
2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*megnézhette
2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz. A tabletta az elkövetkező aktusoknál nem véd.

De nem értem hogy lehet egymás után két gumit is kiszaggatni. Mit csináltok vele?

Még egy oké, hogy defektes, de kettő????

Tanuljátok meg használni, vagy keressetek más módszert, mert kéthetente nem szedhetsz esemény utánit....

2012. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
el nem ment... de elővàladek kerülhetett belém
2012. júl. 17. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:

itt már nem az óvszerrel van a baj hanem veletek. lemerném fogadni, h mind a kétszer rosszul tettétek fel.

lehetsz terhes, és tablettát már nem fognak neked felírni. bízz benne, h nem vagy terhes. és googlezátok be h kell feltenni helyesen az óvszert.

2012. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál termékeny napjaidban, és nem is benned ment el, akkor nem sok az esély a terhességre.
2012. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szelesoldier ***** válasza:
Úristen, nem kell parázni egy kis előváladéktól. Nem is kerül kontaktusba spermával mivel egy másik mirigy termeli szóval ha nem ment el a srác akkor semmi pánik mert úgy nincs benne semmi, szimpla síkosítóként funkcionál. Az első esemény utáni is totál felesleges volt szerintem ha akkor is ugyanez volt a helyzet.
2012. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te milyen szerencsétlen vagy :D
2012. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!