Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ettől terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm kézzel elégített ki és utána nemlett megtörülve a műszer mert közbejött valami és sietni kellet.Pár óra múlva újra egymásnak estünk és rendesen óvszerrel védekeztünk.Valahogy így esetleg az óvszerre nemjuthatott sperma?Már elég sokadik alkalom mióta az első megtörtént és barátnőmnek nemjött még meg és kicsit parázik emiatt,de a többi esetben semmi ilyen nemvolt csak ez most ma és nemtudom hogy ettől lehet-e esetleg terhes.
2009. júl. 13. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
nem egészen tiszta a kérdésed, de megpróbálok válaszolni. a spermák a szabad levegőn rövid ideig "élnek" csak. tehát amikor kielégített a barátnőd kézzel, és eltelt pár óra és később óvszerrel "egymásnak estetek" akkor a péniszeden az óvszer volt, ergo, ha volt is valami "maradék" az az óvszer "alatt" volt, más részt meg az a "maradék" meg nem ejthette teherbe a barátnődet. higiéniai szempontból viszont nem valami jó
2009. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ettől nem lehet.
2009. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem valami jó csak most az egyszer fordult elő mert sietni kellet utána.Hát köszi a válaszokat :) Remélem az előzőektől se lesz semmi mindig védekeztünk és nemszakadt ki az óvszer vagy ilyesmi.Szerintem azlehet hogy neki még most nemrég durván 3hete volt az első és most kicsit parázik is hogy milesz és azért nemjött még meg neki.
2009. júl. 13. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hete vt az első mensije?

uristen hány éves a csajszi ?:D

2009. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis hanem 3hete veszítette el a szüzességét:D És mostanába kéne elvileg megjönnei.Hát remélem megfog :)
2009. júl. 13. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
a sperma a levegőn nagyon hamar elpusztul, szal ha voltis a kezén , azmár behalt régen.
2009. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23:34es vagyok..jah az máshelyzet..akkor nemszoltam :D
2009. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sperma 30 perc alatt elpusztul, hacsak nem kerül ez idő alatt a nő petevezetékébe.
2009. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi baj!

Amikor én először lefeküdtem barátommal, utána kicsit "felborult" a menstruációm. Ami azt jelenti, hogy pár napot késett, aztán köv. hónapban is. Nem tudom mitől volt,de én is izgultam, de nem lett baj. Nálatok sem lesz.

2009. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!