Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

Mennyi idő, míg kiürül a szervezetből?

Ha nem szedtem végig a levéllel, csak 7 szemet, kb mikorra várhatom, hogy megjöjjön?

És nektek milyen védekezési módok váltak be leginkább?

(Gumit nem bírom, gyógyszert nem szeretnék szedni különböző okok miatt.)



2012. júl. 19. 00:12
1 2
 11/16 szelesoldier ***** válasza:

Üdv!

Nekünk jó ideig a pharmatex krém + megszakítás ment és nagyon is jó volt. Az nem csíp csak ha valami gond van odabent mivel fertőtlenít is. Önmagában nem teljesen jó mert ha a barátod "telibe ver" azzal már nem biztos hogy megbirkózik, ellenben ha csak egy kicsi megy be véletlenül és nem az egész azzal még tutira nem lesz terhesség nem úgy mint teljesen naturálisan. Szóval az efféle baleseteket el lehet vele kerülni és nincs az hogy ruletteztek. Egyébként egyetértek azzal is hogy sokaknak születik gyermekük "megszakítás" néven mert a fickó büszkeségből sem vallja be ha elbasz valamit. Ez a Pearl index pedig azért magas mert ugye 100 nőt vizsgálnak egy évig, ezalatt ha napi egyet veszünk alapul az 100x365=36500 és ebből születik 35 sima megszakítással. Ez a 36-ezer hatalmas szám és nagy a hibalehetőség is a nagy számok törvénye alapján, szóval ha a párod mindig figyel rád és még egy ilyen alacsonyabb hatásfokú módszert is belekombináltok nem lehet baj. Remélem segítettem, bye!

2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 szelesoldier ***** válasza:
76%
Ja és most már mi is gumit használunk de csak a finálé előtt kerül fel. Párom egészségügyi dolgozó és belátta velem egyetemben hogy az előváladék nem veszélyes, egy másik mirigy termeli ami a húgycső külvilághoz közelebbi végén van szóval amíg nem jön a herékből a "cucc" addig csak sima síkosítóként funkcionál. Arra figyeljetek hogy létezik olyan hogy a fiúnak majdnem megvan, mikor már szorítja a bohóc fejét, na akkor már kerülhet a húgycsóbe sperma és onnantól a pisztoly töltve van és tegyetek fel gumit és csak úgy folytassátok. Ez mint "B" terv. Legjobbakat, sziasztok!
2012. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hosszú, tartalmas választ, azt hiszem, élni fogok vele:-)
2012. júl. 19. 15:18
 14/16 szelesoldier ***** válasza:
Örülök :D
2012. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

"Gumit nem bírom, gyógyszert nem szeretnék szedni (...) lehet, hogy neked nincs rá szükséged, de egy kapcsolatban, huszonévesen szerintem alapdolog (a szexelés)."


Hát már bocsánat, de az is alapvető, hogy a fogamzásgátló tablettán és a gumin kívül csak a nemdugás a hatásos módszer a nemkívánt terhesség elkerülésére! Spirált rakhatsz fel, de ott fennáll a méhen kívüli terhesség veszélye! Megszakításos módszer - az elősperma is megtermékenyíthet. Innentől kezdve orosz rulettet játszol.


Valahogy kompromisszumot kell kötnöd magaddal, mert így a gyerek akkor fog jönni, amikor nem számítasz rá!


Egyébként ez a "dugni akarok, de védekezni nem, de ugyanakkor gyereket se akarok" hozzáállás eléggé gyerekes, egy tizenévesnél ha olvasnám, akkor azt mondom, jól van, nem tudja még, de egy huszonévesnél???

2012. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem fogom kinyírni az idegrendszeremet fogamzásgátlóval, voltam kórházban depresszió miatt, kaptam rá gyógyszeres kezelést tizenévesen, de így 24 évesen egy gyerek mellett nagyon nem hiányzik.

A gumi irritál, ég tőle a hüvelyem, nem hiszem, hogy áldozatkészségről kell szólnia a szexnek, mivel sok értelme nincs, ha az ember nem élvezi.

9 éve élek szexuális életet, ebből 8 éven keresztül védekeztem megszakítással, eddig eredményesen. Ha ezek után valami véletlen folytán teherbe esnék így... Hát akkor legyen.

Elvetetni nem fogom...

2012. júl. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!