Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete késik soha nem késett!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete késik soha nem késett! Nem védekezünk mert szeretnénk a babát! Lehetek terhes? Ha

Figyelt kérdés
4. napon csin tesztet negatív lett fáj a hasam mintha megakarna jönni és érzékeny a mellem! Barna pecsétjeim vannak! Hamar lefekszem aludni, és délbe kellek! és sokszor van hogy tudnék még igy is aludni napközbe! Hétfőn fogok tetszet csin ha nem jön meg
2012. júl. 20. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

14 nap után mutatja ki a teszt


4.dik nap körül ágyazódik be a petesejt -.-

2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na akkor pont jókor csináltam -.-
2012. júl. 20. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha a késés 4. napján csináltál tesztet, akkor már kimutathatja. amúgy mikor csináltad a tesztet? mert a reggeli első vizelet tartalmazza a legtöbb hormont, egy esti már nem biztos, hogy elég a pozitív teszthez.
2012. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok!és reggeli első vizeletből csináltam,de ugy hogy pohárba és kb 30 perc múlva vettem tesztet és ugy néztem meg!
2012. júl. 20. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi ésszel akarsz gyereket nevelni?... Oké...
2012. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
19 évesen gyerek?:O nemtudom nekem korai lenne 19 évesen. de ha nektek jó akkor jó :D
2012. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a korom firtatása volt a kérdés!de köszi szépen!mindenki maga dönti el!én se alkotok véleményt ismeretlenekről!honan tudjátok mennyi esszem van?.... :)
2012. júl. 21. 11:43
 9/9 anonim válasza:

nőgyógyásszal beszél,ő okosabb,mint itt neten az emberek :)

remélem összejön a baba.

2012. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!