Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátlót szedek, a 2. levélnél tartok. Az 1-nél nem volt semmi gondom, az utolsó 4 bogyónál menstruáltam, aztán jött a 2. levél és addig is tartott. A 2. levél 7. bogyója óta kis vérzésem van, és már a 15. bogyónál tartok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Annyira vérzek, hogy tisztaságit használok csak, de éjszakára semmit nem is kell használnom! Vajon mitől lehet ez, hogy szokik hozzá a szervezetem, vagy miért?! 17/L
2012. júl. 21. 17:43
 1/2 Lilith1994 ***** válasza:
szerintem vissza kéne menned dokihoz. Amikor én kezdtem el semmi ilyen vérzés nem volt, csak a normális
2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, elvileg benne van a tájékoztatóban is, hogy lehet egy kis pecsételő vérzésed tőle, 1-2 napig nekem is volt. De ha tényleg ennyi ideje tart, akkor kérdezd meg az orvosodtól, hogy neki mi a véleménye..ha nem is mész el hozzá, legalább telefonon érdeklődj...:)
2012. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!