Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magas vérnyomás és Nuvaring?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vérnyomás és Nuvaring? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szedtem 2 gyógyszert, de mindkettőnél emelkedett a vérnyomásom. Normál értékbe esett még így is (135=80, pulzus 60), de mindig is alacsony volt a vérnyomásom (110/60, pulzus 50), így én ezt az értéket nagyon magasnak éreztem és rosszul voltam.


Most az orvosom Nuvaringet írt fel, szerinte ettől nem lesz magas.

Van valakinek tapasztalata?


2012. júl. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni... nekem eleve emelkedett a vérnyomásom (szedek rá gyógyszert is) és az orvosom ennek tudatában felírta a Nuvaringet, tehát elvileg nem okozhat gondot, de ez egyénenként változhat.
2012. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Kb 1 hete van fent, és azóta alacsonyabbakat mérek, remélem később is így lesz...

2012. júl. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!