Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma bevettem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma bevettem a fogamzásgátlót (Belara) kb 20.30kor, aztán nem régen (kb 22.10) hsamenésem volt. Mit csináljak? Már csak 6 tabletta maradt a levélben.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az nem régen volt, szóval úgysem úszod meg hogy bevegyél még egyet. De a már tabit szedsz az istenért olvasd már el a betegtájékoztatót.
2009. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elolvastam!Ezt írja:"Ha hányinger, hányás jelentkezik a Belara szedése alatt:

A gyógyszer bevételét követő 2 - 4 órás időszakban jelentkező hányás esetén ugyan úgy folytassa a Belara szedését mint egyébként. Mivel azonban lehetséges, hogy az aktív hatóanyagok nem teljesen szívódnak fel a szervezetben ezért a megbízható fogamzásgátlás nem garantált. Ebben az esetben a menstruációs ciklus napjaiban kiegészítő védekezést kell alkalmaznia."

Ez azért nem ugyanaz....mellesleg átolvastam itt vagy 20 hasonlót, mindenki mást ír!

Ha nehezedre esik válaszolni, akkor inkább ne válaszolj!Köszi az osztást!Jól esett!

2009. júl. 16. 23:12
 3/4 A kérdező kommentje:
(Hasmenésről nem ír...és nem ugyanaz a helyzet hányás és hasmenés esetében...)
2009. júl. 16. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most fogom szedni,a dokim azt modnta,hasmenés hányás estetében pótolni kell at5abit ha 4órán belül következett be:) biztos ami biztos vegyél be mégegyet:)
2009. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!