Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett már terhes valaki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már terhes valaki úgy közületek, hogy mindennap rendesen szedte a fogamzásgátló tablettát, és esetleg még a vérzése is jelentkezett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem, de érdemes megnézni 1-2 részt a "I didn't know I was pregnant" c. műsorból. Vannak csodák.
2012. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a fogamzásgátló sem véd 100%-osan, ezért bizonyos esetekben előfordulhat, hogy mégis becsúszik valami.
2012. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Igen én 2006ban a Triregol fogamzásgátló mellett (már 3 éve szedtem akkor)és sosem hagytam ki.

A baba nem maradt meg,mert elvetéltem:(

2012. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót rendesen szedtem éveken át,mégis terhes lettem. Mondjuk a vérzésem nem jelentkezett, úgyhogy mi rögtön terhességre gondoltunk a férjemmel :) Ez az első babánk,augusztus 18ra vagyok kiírva.
2012. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,Yasminelle-t szedtem.
2012. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, hogy ide is írt tri-regolos babás. Sajnálom, hogy elvetéltél!

A tri-regol mellett nagyon sokan esnek teherbe, lassan be is fogják tiltani, hál'istennek.


Különben sok nő esik teherbe, én 2 hetente pár napot dolgozok nőgyógyászati szakrendelésen asszisztensként, és naponta jön legalább 4-5 nő, akinek "rendszeres" szedés mellett jött össze.

2012. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagy.
2012. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!