Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Szeretnék fogamzásgátlót szedni, vagy alkalmit. Ahhoz, hogy nőgyógyászhoz mennyek, kell a házi orvostól beutaló vérvételre? Szülői felügyelet is kell?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 13:00
1 2
 1/20 Hanariko ***** válasza:
100%

pontosan a beutalóval nem tudom mi a helyzet, de szülő sztm kell mert nem vagy még 18.

(am, tudom nem erre vagy kíváncsi, de fölösleges még ilyet szedned)

2012. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász és tudtommal kell a szülő is.
2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem. De miért nem gumival védekezel. Az kevésbbé káros.


Amúgy szűz vagy még?

2012. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Még ne szedj mert hihetetlenül felborítja a hormonháztartást ami neked ebben a korban amúgy is ingadozik.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
15 évesen elég csak nőgyógyászhoz menni,és szülővel természetesen. Csak szülői engedéllyel ír fel a doki tablettát, bár egy normális nőgyógyász nem ír fel ha nem muszáj.
2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamo77db ***** válasza:
20%

Nagyon fiatal vagy! A fogamzásgátló tabletták nagy adag

hormont tartalmaznak. A te szervezetedet ez még károsít-

hatja. Nem szabad ezeket szedned! De álljon már meg a

menet: miért akarsz te 15 évesen szexelni? Szeptemberben

irány az iskolapad és kész!

2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Szülővel, nőgyógyászhoz, mindenképpen kell menni, csak a nődoki írhat fel tablettát, ő ad beutalót vérvételre is. Az a doki, aki vérvétel nélkül ír fel tablettát, egész egyszerűen sarlatán.


Fent többen írták, ilyen fiatalon nem érdemes elkezdeni a fogamzásgátló tablettát, mert nagyon megterheli a szervezeted.


Alkalmi fogamzásgátló tabletta nincs. Erre az esetre találták fel az óvszert, ami nem csak a terhességtől, hanem a betegségektől is megvéd.


Magáról a szexről én nem akarlak lebeszélni, én is ilyen idősen kezdtem, és nem bántam meg. Csak annyit, hogy felelősségteljesen szexelj: mindig védekezz. Ha van kérdésed, privátot írj nyugodtan, szívesen válaszoltok.


BTW: MENJEK

2012. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szülő nélkül voltam (illetve elkísért a nőgyógyászhoz az első alkalommal de nem is volt rá szükség) 17/L
2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

16 éves kor alatt nem ír fel szülői engedély nélkül. Vérvételre a nődoki küld.


Amúgy használj gumit!!!!

2012. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, kivel mész, ha normális az orvos, nem irja fel neked, inkább más védekezési módot ajánl.
2012. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!