Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha nem a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem a saját fogamzásgátlómat szedtem be?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok még soha nem szedtem fogamzásgátlót, de szeretnék csak nagyon sokat kell várni mire időpontot kapok, ezért volt itthon egy bontatlan doboz ami nem nekem volt felírva, de szedtem be belőle. Ebből lehet baj?

2012. júl. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes lesz a gyógyszer tulajdonosa miattad.
2012. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem valoszinű h lesz bajod töle, de azért menj dokihoz, mert kell vérvétel meg stb h tudjak szedhetsz e egyáltalán gyógyszert.
2012. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz terhes mert ez egy bontatlan doboz volt édesanyámnak még pluszban van neki, nem erről van szó, csak most érdekel, hogy attól lehet-e valami bajom, hogy nem személyszerint nekem volt felírva.. Köszi második, tervezem, hogy megyek, de ezek az orvosok "nagyon be vannak táblázva" :)
2012. júl. 30. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát annyi bajod lehet,hogy egyáltalán nem hat.
2012. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. júl. 31. 00:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit takar, hogy "szedtem be belőle"? Már az is egetrengető baromság volt, hogy vizsgálat nélkül elkezdtél szedni bármilyen fog.gátlót, ha meg nem szedted be a 21-et, csak néhányat, még csodálatosabb. Védeni biztos nem véd. A szervezeted hormonháztartását a lehető legjobban megkavartad. Ha hajlamod van rá, trombózist kaphatsz, és belehalhatsz. Hadd ne folytassam... Ha eddig kibírtad fo.gátló nélkül, ez a pár hét mit számít? Én nem értem, a nők nem féltik magukat? Nekem vérvizsgálat nélkül eszembe nem jutna elkezdeni szedni, sőt betegtájékoztató elolvasása nélkül egy sima fejfájáscsillapítót nem veszek be...
2012. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig szedem.
2012. júl. 31. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor most már szedd be végig. És imádkozz, hogy a vérvizsgálat jó eredményt mutasson.. illetve hogy ugyanezt a bogyót írja fel az orvos.
2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!