Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytablettát használtunk a barátommal, minden szép és jó volt, viszont a 6-7. alkalommal nagyon csípett, égett, és utána sokáig fájt is. Mindig akkor kezdődött, amikor elkezdtük a dolgot. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig kivártuk a 10 percet

#Pharmatex #nem csípett #csíp sokadik alkalom után
2012. júl. 31. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok, úgy néz ki allergiás vagy rá.
2012. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csak1csajszi válasza:
Szerintem se használd!Sok rosszat hallottam már erről a tablettáról..
2012. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem se használd,a legjobb fogamzásgátló a gyomorsav az mindent szétmar!
2012. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd. Nem lesz jobb, ha többször megpróbáljátok még.

Régebben én is próbálkoztam Pharmatex hüvelytabival, de engem már a legelső alkalom után borzasztóan csípett. Persze, azthittem, hogy majd elmúlik pár alkalom után, és próbáltuk még kb 2-3 alkalommal. Ugy nem is fejeztük be, mert az első 5-10 perc után annyira égett, és csípett, utána meg mintha smirglipapírral dörzsöltek volna végig.

Ugyhogy nem érdemes szerintem. Inkább fogamzásgátló tabi. Már én is azt szedek.

2012. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az van a betegtájékoztatóban, hogyha csíp, akkor legközelebb előtte vizezd be. Nekem enyhítette a csípést, de nem szűnt meg teljesen. Ráadásul eléggé felborítja a hüvelyflórát, szóval aki hajlamos a hüvelygombára, az ettől könnyen összeszedheti, lehet, hogy neked már ott a gombaspóra, azért csípett most jobban. Ráadásul most olvastam, hogy elég rossz a teherbeesési statisztikája is, szóval szerintem is inkább válassz más módszert.
2012. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én is használtam 3x, az utána való hetekben éreztem, hogy kívül csípett, és a hüvelygombám is előjött. Szóval innentől kezdve abba is hagytam a használatát.

2012. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is használtam, ugyanez a csípés volt, plusz állandó gomba utána 2 évig. Alig bírta a doki kikezelni. Keressetek mást.
2012. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! fogamzásgátló tablettát nem szedhetek, mert szedek a szívritmus zavaromra gyógyszert, igaz, az orvost még nem kérdeztük meg.
2012. aug. 1. 16:25
 9/10 A kérdező kommentje:
ja, és meg is vizeztük a tablettát, úgy is csípett
2012. aug. 1. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
nem a legmegbízhatóbb cucc a parmatex. általában 80%át csípi már az első, második alkalomnál is. én csak egyszer próbáltam ki aztán ment a kukába a többi.
2015. okt. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!