Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász és a tájékoztató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász és a tájékoztató mást mond. Most akkor mikortól véd a Yasminelle?

Figyelt kérdés
Most kezdem el szedni a Yasminelle tablettát. A betegtájékoztatóban az áll, hogy ha a menses első napján kezdem el szedni, akkor rögtön véd, ha meg a 2.-5. napon akkor két hét múlva véd. A nőgyógyász viszont azt mondta hogy 18. szem után aztán meg azt mondta hogy egy hónap után véd. Most akkor mikortól vagyok teljesen védett??
2008. máj. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elvileg már ezeknél a gyógyszereknél nem kell megvárni a második levél szedésének kezdetét... De én azt mondom hogy az a legbiztonságosabb ha megvárod... onnantól tuti vééd...
2008. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sziaa!én is azt szedek.olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatót.ha a mensid 1.napján vetted be akkor már azonnal védett vagy,ha a 2.-5.napon akkor 1hét után véd.én holnap fogom bevenni a 16. tabit és holnap valószínű h szex lesz:$ 2 hét után tuti kialakul a védettséd.nem hiába van leírva a tájékoztatóban.meg ha nem így lenne nem írták volna le szóval sztem nem kell félni:)puszi:*
2008. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én még mindig arra esküszöm, hogy a tuti az egy levél. Szedj be egy levelet, menstruálj, és ha elkezded szedni a második levelet, akkor az már teljesen biztos. Addig gumi.
2008. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat...
2008. máj. 8. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várnod egy hónapot, ha a mensid első napján veszed be, akkor védett vagy!!! Inkább a tájékoztatónak higyj!!!
2008. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!