Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem sürgősségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem sürgősségi fogamzásgátlás ellenére vagy csak a bogyó zavarta össze a hormonháztartásomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérlek csak normális válaszokat.

Előző menszeszem 5.napján együtt voltunk a párommal-óvszerrel védekezünk.Elszakadt,de csak a végén vettük észre.Másnap reggel tudtunk bemenni az eseményutániért.24 órán belül vettem be.Semmi bajom nem volt tőle,se görcs,se rendellenes vérzés,se semmi.Mindig pontosan 26 napra jön meg,ami szombat lett volna,de most sehol sincs.Mindig fáj előtte a mellem,a derekam,de most semmi,nuku....

Két tesztet csináltam eddig,egyiket sem reggeli vizeletből,és negatívak.

Lehetséges,hogy nem mutatja ki hogy babás vagyok vagy mi van?


2012. aug. 2. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem estél teherbe.... Igen összezavarta a hormonrendszered azért késik.
2012. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Terhes lehetsz a 72 órás ellenére is, de a negatív tesztek miatt, meg hogy a menzeszed 5. napján történt, szerintem nem vagy az.


Várj még pár napot és tesztelj újra. Ha negatív, akkor várd a menzeszedet. Ez a bogyó annyira fel tudja borítani a ciklust, hogy van, akinek hónapokig meg sem jön utána. de mindenképpen fordulj orvoshoz, ha nem jön meg 1-2 héten belül!

2012. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztató azt írja,hogy a legtöbb nőnél a várt időben normális menstruáció jelentkezik....nálam sem hamarabb,sem a várt időben nem jött.

Előfordult,hogy úgy éreztem érzékenyek a melleim,de aztán mindig elmúlt,pattanásom is csak néhány volt,amik múlanak.

2012. aug. 2. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyesmire mindenki másképp reagál. Attól, hogy a többségnek rendesen megjön még vannak extrém esetek is. Add hozzá azt is, hogy stresszelsz, ez már önmagában is megzavarhatja a ciklust.

Lehet, hogy ez most teljesen kimarad.

2012. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot és csinálj egy új tesztet. Ha egy héten belül nem jön meg a havid, keresd fel a nőgyógyászodat, akkor is, ha negatív minden teszt! Én is vettem már be 72 órásat, nekem akkor semmit se kavart össze. Nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy, de ha ment a hasad, vagy hánytál, mikor bevetted a tablettákat (én olyan fajtát kaptam, ami két tablettából állt), akkor előfordulhat.
2012. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit utánanéztem, 8 nőből 1 nő teherbe esik 72 órás tabletta ellenére is, viszont a tabi nem károsítja a magzatot, szóval ha mégis terhes maradsz, és netán meggondolod magad, megtarthatod. Ha változatlanul nem akarod, marad az abortusz. Egész pontosan az aktus hányadik napja után csináltad a tesztet?
2012. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyet hetfon,egyet ma.Nem hanytam,nem ment a hasam miutan bevettem,semmi bajom nem volt
2012. aug. 2. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
5-6 nappal a várt vérzés első napja után már pozitívnak kell lennie, ha terhes vagy! Előtte könnyen előfordul negatív teszt. Ha hétvégén se lesz pozi teszted, szerintem nem vagy terhes, de ha addig se jön meg, mindenképp keresd fel az orvosod!
2012. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!