Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérvétel kell a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Winnie27 kérdése:

Vérvétel kell a fogamzásgátló szedés előtt is?

Figyelt kérdés
Írattam fel fogamzásgátlót, hátha segít valamit a menzesz görcseim ellen (iszonyatosan szokott fájni, van, hogy hányok is)és hátha hízok egy kicsit. Az orvos küldött vérvételre is, de annyira gyorsan és halkan beszélt, hogy bizonytalan vagyok (hozzáteszem, az euró árfolyam olvasása közben magyarázott)az elmondottakban. Még nem kezdtem el a tabletta szedést. Szedés előtt is el kell menni vérvételre? Úgy emlékszem ezt mondta. Semmi bajom a vérvétellel, csak most nem tudom, akkor menni kell-e vagy nem. Stodette-t írt fel, a betegtájékoztatóban azt olvastam, hogy a menzesz első napján kell kezdeni, nekem valami olyasmit mondott , hogy menzesz kezdésétől számított 7. napon. Erősen füleltem, de már küldtek kifele. Szerintetek "csináljam" végig, vagy keressek egy időpontos nőgyógyászt? Semmi baj nem volt ezenkívül az orvossal, nagyon rendes volt, csak muszáj voltam elmenni egy időpont nélkülire, gondoltam, ott vagyok, akkor már írjon fel egyet.
2012. aug. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Előtte kell menni vérvételre, utána kezdheted a tablettát, lehetőleg a menzeszed 1. napján.
2012. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!