Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyobb gumi kéne nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb gumi kéne nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igazából az lenne a problémán hogy nehezen tudom legörgetni a gumit a szerszámomon(megszorul), vagy azért mert béna vagyok, vagy nagyobb gumi kéne(5,5 cm az átmérője, ez már nagy?).Ha az utóbbi a gond akkor hol tudnék nagyobb gumit beszerezni?

Köszi a válaszokat.


2009. júl. 19. 02:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom, Durexnek van XL mérete, más nem látogass el egy szex shopba, ott biztos kapsz megfelelő méretet.
2009. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

te jó ég!

k..va nagy méretű kukid van! :D XL-es óvszert vegyél.

aztamindenit! ezzel már simán lehet fájdalmat okozni. a többször szült nők imádnák.

2009. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

na végre akkor :D

én is megvilágosodtam. pedig azt hittem én vagyok a balf*sz, hogy nem tudok felrakni egy kottont :D


legutóbb is egy egész csomagot vágtam haza, mire az utolsó valahogy felkerült.


és ez az XL-es ez kb. hány cm átmérőjű?

2009. júl. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A páromra is csak az xl-es a jó.
2009. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hasonló gondokkal kuzdunk a parommal, de neha sikerul neha nem, mitol fugg amugy hogy sikerul vagy sem, attol hogy mennyire van izgalmi allapotban? elkepzelheto mondjuk, hogy ket erekciokor mas mas a meret?
2009. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Durex comfort XL-t ajánlom, 57 mm-es, nagyon kényelmes. Viszonylag kevés helyen lehet beszerezni, leírom a lehetőségeket:

-Hazipatika.com (legolcsóbb, de pár nap, mire át lehet venni)

-Lágymányosi patika a Budafoki úton (vagy van, vagy nincs)

-Mammut2 aljában lévő szexshop


Ha nem pesti vagy, akkor marad a Házipatika, nem tudom, mennyi a postaköltség.

2009. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Mammut2-ben mindig van raktáron nagyobb mennyiség, és át is vehető, csak rohadt drága. (1200 a 3db-os doboz.)


előző voltam.

2009. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a sok választ.Pesti vagyok úgyhogy akkor megpróbálom beszerezni a Durex xxl-t.;)
2009. júl. 19. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Az XXL nem kapható magyarországon, csak az XL. :-P Az meg a fentebb leírt helyeken.
2009. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jah, igen xl-re gondoltam..:)

És mégegyszer köszi mindenkinek....

2009. júl. 19. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!