Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szedek és a gyógyszerszünetben megjön lehetek terhes vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de hányszor teszed fel, és hányszor válaszoljunk újra?
2012. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.


A gyógyszer arra van kitalálva,hogy ne legyél az.


Az első válaszoló meg egy balf@sz.

2012. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Balf@sz lennék?

Érdekes, vannak, akik teherbe esnek mellette,pl felszívódási zavarok miatt, aminek semmilyen tünete nincs, de attól még a tabletta nem szívódik fel!

És ha terhes, akkor megjön a megvonásos vérzés, mivel ez nem menstruáció!


Vagy netán te is nőgyógyászaton dolgozol, és esetleg többet tudsz, mint én? Vannak, akik teherbe esnek, normális szedés mellett is! De ha nem a rendelőből mondok példát, akkor pl a nővérem gyermeke is tabletta mellett fogant. Pedig nem történt semmilyen baj.


A te szavaddal nem fogok élni, mert annál többre tartom magam, nem alacsonyodok le a szintedre. Csak annyit mondok, hogy válogasd meg a szavaidat!

2012. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlen a 42%, gondolom, amellett, hogy bunkó vagy, a tájékozatlanság is jellemző rád minden más témában is. Lehet nagy arca valakinek, de csak ha van, mire. Neked nincs.


Lehetsz terhes, ha beleesel abba az 1% alatti értékbe.

2012. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért ritka mellette a teherbeesés de persze előfordul. Alpaból nem kell pluszban védekezni az alatt a pár nap alatt amíg a szünet van a két levél között. A kérdező erre volt kíváncsi szerintem. Persze minimális esély mindig van de az tényleg nagyon minimális nincs 1% sem azoknak az aránya a világon akik gyógyszer mellett lesznek terhesek (persze ha nem hagynak ki napokat, bár a legtöbb még akkor sem lesz) Ha olyan gyakori lenne senki nem szedné mivel akkor nem lenne fogamzásgátló.
2012. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1.nek azért tettem fel újra mert nem volt értelmes válasz valaki azt mondja lehetek valaki nem gondoltam megprobálom méég 1x hátha valaki válaszol normálisan! egyépként meg véletlen kitöröltem a kérdést azért is tettem felújra !!! senki nem mondta hogy kötelező válaszolnod ha nem akarsz de ne is zavarjon az én kérdésem , többieknek köszi szépen
2012. aug. 4. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor én abba,az 1%-ba tartozom,akik gyógyszer mellett lettek terhesek!Pedig nem hagytam ki egy napot sem,sőt sosem csúsztam vele még 1 órát sem!

Szünetben megjött,de egész más állagú volt,és nagyon kevés.Fura is volt,de akkor jöttem rá,hogy babát várok mikor jöttek a reggeli rosszullétek :) Azóta 6 éves az én pici fiam :)

2012. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért van 42% om mert az okoskodó f@szfejeknek fáj,hogy nekem van igazam.
2012. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
elvileg nem lehetsz mert pont a szedési szünetben kell hogy megjöjjön de volt már aki gygyszer mellett is terhes lett pedig meg is jött neki de ez elég ritkán fordul elő
2012. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as: nincs igazad, fogd már fel. És vissza vehetnél a stílusodból, mert bicskanyitogató.
2012. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!