Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan problémával fordulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémával fordulok hozzátok, h a párommal szeretkeztem és nem tudja h idejében kihúzta-e, lehet h bennem élvezett el. Lehetek-e terhes, úgy h a szex szombaton történt, és a menstruációm csütörtökön ment el? Remélem értettétek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudja, hogy idelyében húzta-e ki..Bamba egy pasid lehet...

Amúgy vegyél egy tesztet, ne várjál 9 hónapot rá..

2012. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, de tök egyszerű dolog ez, amit minden órában egyszer elmondunk itt az ilyen kérdésekre:

Ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes. A megszakításos módszer - vagy ahogy te fogalmazol: idejében kihúzás - nem védekezés. Vagyis röviden: igen, lehetsz terhes.

2012. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értem, ennyire nehéz felhúzni egy gumióvszert? Nekem eddig mindig sikerült.
2012. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért annak vannak jelei, ha kint ment el :D. Ha ezt sem tudjátok felismerni, akkor még korai a szexuális élet. Egyébként a kérdésedre a válasz: ha nem is nagy, de van esélye a terhességnek.
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cserisz válasza:
Csak azt nem értem mért itt keresel választ/kerestél..ha az első, hogy elmész nőgyógyászhoz..-.-
2012. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!