Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell bevennem az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell bevennem az első szemet? Ha letelik az egy hét szünet, vagy ha elmúlik a menzesz?

Figyelt kérdés
Holnap este fog letelni az egy hét, de még megvan, és szerintem még 2-3 napig lesz is. Én úgy tudom, hogy egy hét után szedni kell, anya szerint majd ha elmúlik.
2012. aug. 7. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót. Az enyém olyan volt, hogy akkor is kellett szedni egy hét szünet után, ha megvolt még.
2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy elmúlt-e, 7 nap szünetet kell tartani és a 8. napon elkezdeni az új levéllel.

Inkább olvasd el a tájékoztatót, ne hallgass a hülyeségre.

2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múlt szerdán szedtem be az utolsó szemet, akkor most csütörtökön kell? Engem ez az egész úgy bekavar, annyira görcsösen igyekszem, hogy jól csináljam...
2012. aug. 7. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha múlt hét szerdán vetted be az utolsó szemet, az új levelet most csütörtökön kezd szedni.
2012. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, anyám! Minek olyasvalakinek fogamzásgátló, akinek az értelmi színvonala egy amőbáéval ér fel?! Anyukád is egy jó nagy troll lehet, ha ilyet mond... Mielőtt elkezdted szedni elolvastad egyáltalán a betegtájékoztatót? Tudod, az nem tölteléknek van a dobozban, hasznos infók vannak rajta...
2012. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon szépen megfogalmazott rágalmazó kommentárt, egyáltalán nem egyenlő az érzelmi szintem egy amőbáéval, teljesen normális ember vagyok, aki szeretné jól szedni a gyógyszert, hogy ne essen idő előtt teherbe. Annyi az egész, hogy nem találtam az útmutatót, ezért tettem fel a kérdést. Csak azért, hogy kapjak néhány értelmes, normális embertől választ, hogy megnyugtassanak. Egyesek olyan könnyen el tudják venni másoktól az életkedvet...
2012. aug. 7. 12:43
 7/10 A kérdező kommentje:

értelmi*

(mielőtt újra belém kötne valaki, félreírtam...)

2012. aug. 7. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nincs útmutató, keress a neten, betegtájékoztató és a gyógyszered neve beírva a googléba
2012. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csütörtökön kezd el szedni, ez a lényeg. Nem kell megvárni, hogy elmúljon.
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2012. aug. 7. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!