Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mi van? Nem értem.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Nem értem.

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel együtt voltunk a piros napjai után, védekeztünk 2x is ( sex közbe lecseréltük a gumit mert voltak már rossz emlékeink a dologgal kapcsolatban ) és ma reggel rám írt hogy egy héttel korábban jött meg neki és azt mondta hogy nem olyan mint szokott lenni hanem először kicsit gyengébb aztán erősebb volt majd megint van neki egy kevés. mi lehet a helyzet vele ? én meg retek parás vagyok és ezzel most rám hozta a dolgot. azt azért tudni kell hogy néha nagyon rágörcsöl a dolgokra volt már olyan hogy azért volt szarul mert ideges, most azt mondta hogy sokat volt ideges. ugye nem terhes ?!

2012. aug. 8. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a gumival nem volt gond akkor nem valószínű. a piros betűs ünnepnap után (tankönyvileg) elég nehéz teherbe esni. valószínűbb a stressz.
2012. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
direkt vizet öntöttem bele mikor végeztünk és nem volt vele semmi baj. csak azon parázok hogy mikor lecseréltem nem-e került a másik külsejére dolog mármint előváladék.
2012. aug. 8. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Már egyszer megkérdezted, nem lesz terhes, nyugi már.
2012. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(nem került-e) szóval ha a vérzése elállása után pár nappal feküdtetek le, akkor még nem volt ideje megérni a következő petesejtnek, ergo nem volt mit megtermékenyíteni, ha a spermáid be is jutottak.

ne parázzatok, inkább olvasgassatok utána ilyesmiknek a barátnőddel, azért nem ártana tudni hogy pontosan hogyan is érik meg a petesejt, főleg neki.

(nem tudom hány évesek vagytok, én 16, de ezt tudom és nem bioszon tanultam)

2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat. most már nyugodtabb vagyok. ja utolsó igen lehet nem ártana utána olvasni ilyen dolgoknak de eddig ezzel kapcsolatban nem merült fel kérdés. persze jobb előrelátóbb lenni de én ilyen vagyok sajnos. amúgy 18 vagyok
2012. aug. 8. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
nem terhes. A vérzésnek lehet számtalan oka.
2012. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Nem.terhes. Csak nő. Azaz problémás egyed tele problémával amit maga generál. Rajtad meg levezeti. Ettől jó neki.
2015. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!