Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sos! Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Cypromixet szedek 8 hónapja, eddig mindig pontosan ugyanabban az időben vettem be. Pénteken volt a 7 napos szünet utolsó napja, szombaton kellett volna, de valamiért azt hittem hogy péntek van és elfelejtettem bevenni.. Minden nap 17:00 kor veszem be, a szombatit vasárnap vettem be még délelőtt.. És még aznap a vasárnapit is a szokott időben. A probléma az hogy a szombati napon együtt voltam a barátommal és belém élvezett ez jóval du 5 után történt. Lehet ebből terhesség? Történt valakivel ilyen? 20/L
2012. aug. 8. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet

Biztos történt már ilyen mással is

2012. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle baj, ne aggódj.
2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Nem ez volt a kérdés. Lehet belőle baj, mert a kihagyás miatt az esély még nő is. 50% :)
2012. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baj, mivel már 8 hónapja szeded így bőven kialakult a védettség. Legközelebb jobban figyelj oda, én pl. mindig x-lek a naptáramba, hogy bevettem így tutira nem felejtem el és a telefonomon is van jelzés. Tényleg nem lesz semmi egy szem kihagyástól =)
2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anyukámmal is megbeszéltem már ezt:) ő is azt mondta hogy mivel 8 hónapja szedem kialakult már a védettség.. de azért elmegyek és beszélek az orvosommal is:)köszönöm a válaszokat
2012. aug. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!