Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix-et szedtem kb.3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix-et szedtem kb.3 évig. Az abbahagyása milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Magas tesztoszteron, ciszták, hajhullás és rendszertelen menszesz miatt kaptam ezt a tablettát, és szedtem is bőszen majd 3 évig. Múlt hónapban le kellett állnom, mert nem tudtam felíratni a nőgyógyásszal. Most hogy visszatért az orvos, mentem is felíratni. Valamiért rákerestem tegnap erre a cuccra, és olvastam róla elég sok rosszat... pl. hogy max fél évig lehet szedni.

Milyen következményei lehetek annak, hogy ilyen hosszú ideig szedtem? nagyon aggódom, hogy akár végleg felboríthatta a hormonháztartást, vagy akármi. 1 hónap telt el, eddig annyit vettem észre, hogy jobban hullik a hajam, (gyógyszer szedése alatt is hullott!).


2012. aug. 9. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Terhességgel.
2012. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azzal nehezen, mert nem élek szexuális életet mostanában.
2012. aug. 9. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem a pattanásos bőröm miatt és én is csak utólag olvastam, hogy max. fél évig lehet szedni. Kissé felháborított, mert nekem az orvos ezt egy szóval sem mondta. Milyen orvosok az ilyenek? Én endokrinológushoz járok, mert még mindig nagyon pattanásos a bőröm, zsíros, korpás a hajam. Több, mint egy éve hagytam abba, a menstruációmmal szerencsére probléma nem volt.
2012. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen orvosok, az enyém sem mondta egy szóval sem, hogy milyen erős ez a készítmény. ráadásul magánorvos meg minden, fizetek neki egy csomót, ezek után elvárná az ember.

nekem szerencsére korábban sem voltak gondjaim a patikkal. hanem nekem a szőrösödés és a hajhullás az, ami így legjobban zavart. eleinte mérsékelte a hajhullást, aztán valamiért egy idő után már nem. most megint nagyon erős... nem tudok vele mit kezdeni, annyi szart kipróbáltam már.

2012. aug. 9. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel visszatérnek a problémáid. Ha mégsem, akkor baromi szerencsés vagy.

A tabletta nem az okot kezeli, hanem a tünetet. Nem gyógyít meg, olyan, mint egy fájdalomcsillapító.

Hagyd abba és menj el egy olyan dokihoz, aki hajlandó kivizsgálni és a problémád okát kezelni.

2012. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj endokrinológushoz hormon vizsgálatra, ott fény derül mindenre és aztán lehet kezelni a problémát. A fogamzásgátló nem oldja meg, csak addig jó, míg az ember szedni. De egész életen át azt sem lehet.
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igazad van, endokrinológushoz kell elmennem. már régóta tervben van, de nőgyógyász szerint felesleges, amíg szedem a fogamzásgátlót, mert csak azt mutatja ki, amit a fogamzásgátló okoz a hormonokkal... ebben persze igaza volt.

de most hogy már egy hónapja nem szedem, szerintetek már teljesen kiürült akkor belőlem? lehet hülye kérdés, tudom.

2012. aug. 10. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy kiürült, jobb, ha vársz pár hónapot.
2012. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ma ért egy kis meglepetés, mert megjött... napra pontosan, mintha még mindig szedném a cypromixet... szóval tuti, hogy még nem ürült ki.
2012. aug. 11. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nem ürült ki, várj min. 3 hónapot, de lehet a fél év lenne a biztos és menj el endokrinológushoz.
2012. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!