Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyengitheti a fog. Gátlom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengitheti a fog. Gátlom hatékonyságát ( gestomix ) ha ma atorokfájásom és a lázam miatt bevettem egy algopirint és megittam egy flector EP rapid port ( még 2 flectort meg fogok inni)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyik antibiotikum? Vagy hashajtó? Nagyon fájna elolvasni a leírásokat?
2012. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz erről megkérdezni azt az orvost, aki felírja a VÉNYKÖTELES GYÓGYSZERT? vagy megkérdezni a gyógyszerészt, aki azt fogja mondani, nem tudja, nézd meg a betegtájékoztatót... Szóval?
2012. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van. Nem fogják gyengíteni.


Egyébként mindenkinek ajánlom, olvassa el azt nyomorult leírást, tudom hogy fárasztó annyi betű, meg uncsi, de egy csomó kérdést meg lehetne spórolni vele. Nem csak bekapkodni kell, hanem tudni is mi a sz*rt szedünk.

2012. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!