Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szedek, és egy napot kihagytam belöle, ez alatt a nap alatt volt aktus, mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50
2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ...nekem az volt, hogy ha 2. héten hagyom ki, és pótolom amint tudom, akkor nem csökken a védelem.
2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a második hét.
2012. aug. 10. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ha régóta szeded a gyógyszert,és máskor nem felejted el csak kivételesen fordult elö,akkor nulla az esély,(régóta min 6 hó).Én 3 éve szedek és volt néha 1-1 nap mikor elfelejtettem,nem lettem terhes.
2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg tájékoztatót, hogy tiéd is ilyen e. És pótoltad a szemet?
2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy mióta szedi...
2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban teljesen mindegy, hogy mióta szedi az ember.

Ezek a tabletták már olyan alacsony hormontartalmúak, hogy egyetlen szem kihagyása is okozhat problémát, amennyiben nem pótolja valaki időben.


Részletek a betegtájékoztatóban.

Ha nem leleled, mert kidobtad, ott a google.

2012. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így jártam, csak nekünk délután volt az aktus és este felejtettem el bevenni (reggel pótoltam, még 12 órán belül). Most azért használjatok kiegészítő védekezést, és ha még mindig aggódsz, egy terhességi teszt! Kitartás!:)
2012. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!