Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettáról leállás, folyatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettáról leállás, folyatás hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel már 4 éve vagyunk együtt, 1,5 éve kezdett el szedni fogamzásgátlót, de most abba akarja hagyni.

2 kérdésere keresem a választ:

Normális e párkapolcsatban visszaállni gumizásos módszerre? Gondolom igen, de akkor is, aki már az emberhez kapcsolódik, az fura, hogy vissza ilyen módszerre álljon vissza.

A másik kérdésem, van egy olyan fogamzásgátló ami "helyi". Ennek hatásai mik? hormon háztatás változást okoz e?


Köszönöm a segítőkészséget!



#tabletta #helyi fogamzás gátlás
2012. aug. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Gondolom nem akarja magát hormonokkal tömni, rájött hogy az nemjó neki.

Ott a spirál, de azt terhesség után rakják fel, ha jól tudom. A Gumin kívül szerintem nem nagyon van valami. Ha nem tetszik, hogy gumival csinálhatjátok, nem lesz szex, ami annak az eredménye, hogy szakítotok. :)

2012. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szelesoldier ***** válasza:
Első válasza helytelen, van megoldás. Spermicid készitmények, melyek a spermákat mozgásképtelenné teszik. Van egy pár változata, hüvelytabletta, hüvelykúp, ilyen átitatott szivacs és krém. Legismertebb gyártó a <Pharmatex> Én a krémet próbáltam és bevált. Azt tudni kell ezekről hogy megszakitással védenek maximálisan, mivel a sperma mennyisége lehet egész sok is az utolsó orgazmus után eltelt idő függvényében van úgy hogy egy hosszú szerszámmal kilőve átjut a krémen vagy a feloldott spermicid anyagon és onnantól nincs ami védjen szóval nem árt vigyázni de alternativ hormonmentes megoldásnak tökéletes, az érzésből semmit nem vesz el csak a végén ki kell szállni, de ennyi belefér ha a gumi nem. Remélem segitettem! Privátban mesélek még valamit ha érdekel, zöld gomb jöhet :D
2012. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azoknak többnyire semmi értelmük...

Akkor inkább a gumi, ha biztosat akarsz. Ha meg nem baj, hogy 0,0001%-ban becsúszhat a baba, akkor jó a megszakítás is.

(Én 8 évig védekeztem így, és nem lettem terhes...)

2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha kell akkor nem élvezek el benne hanem kihúzom, amúgy is kell a pihenés szex közben, mert vannak pillanatok amikor el akarok csöppenni, és meg kell állnunk.

A gumi... igen az a legbiztonságosabb! De ott is ott van, mi van ha kiszakad?

Ezt a krémet akarom kipróbálni, mert láttam a tv ben is reklámot már róla, de még sosem kerestem, mivel nem kellet.

A tablettát meg abba hagyja, mert másfél év alatt hízott tőle. Hiába a sport.

Az élvezetet meg meg szeretném tartani, mivel gumin keresztül nem volt annyira érezhető, meg így közelebb is éreztem őt hozzám.

A gumiról mindig olyan jut eszembe, hogy alkalmi szexre jó. Lehet én vagyok ennyire "paranormális" :)


3 fajta tablettát próbált már ki, mind a 3 mellékhatása a szex csökkenése, mellfájás, hüvely szárassága.

2012. aug. 11. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Baromi sok nőnek nem jön be a tabletta.

Szerintem ha 1,5 évig ő viselte a védekezés oroszlánrészét, te meg csak élvezted, most te is megtehetsz annyit, hogy az egészsége miatt felhúzod azt a nyamvadt gumit.

Én minden tartós kapcsolatomban gumival védekeztem, mert ez volt elérhető, ezt tudtam használni.


Ha nagyon akarod, akkor próbáld ki a pharmatexet. De megszakítás nélkül nem sokat ér.

Azt meg sosem fogom megérteni, hogy mivel jobb a végén, pont a jó résznél kirántani, mint gumit húzni.

Ráadásul a lánynak is szar szerintem, ha a végén kihúzod.

De hát ti tudjátok, próbáljátok ki.

Mondjuk nekem annyira csípett, hogy ki kellett mosnom és még 3 óráig sajgott utána, de vkinek bejön.

2012. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem szeretném, hogy valami baja legyen. Megakarom védeni az ő egészségét is!

Igazából valami alternatív módot keresek amivel az élvezet mind2 nek megmarad. Mert azt nem szeretem amikor ő nem megy el.


De tudok egyfajta jó megoldást: balta. és nincs kolbász :) Viccelek ám csak.

2012. aug. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!