Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyek a legjobb fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legjobb fogamzasgatlok? Irjatok meg leci! Mar szedtem par honapig csak ojat nem gyartanak tobbet! Jo legyen es nem baj ha egy kicsit draga sem!

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ezt miért nem a nőgyógyászodtól kérdezed? Akinek ez a végzettsége nyilván jobban tudja.
2009. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mások tapasztalataiból nem lehet magadra érvényes következtetést levonni. Ami nekem jó, nem biztos, hogy neked jó és ez fordítva is igaz.
2009. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát igen nem egyszerű dolog,én is kíváncsi vagyok mások véleményére,attól függetlenül,hogy mit mond az orvos.Szerintem a yadine elég jó gyógyszer,és a gestomix is.De ha rendes az orvosod,biztos sikerül vele megbeszélned,ha elmondod neki,mik az elvárásaid.
2009. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak: te mindenkinek ezt írod? Mert egyszer az én kérdésemre is ezt írtad! Ezt szerintem mindenki tudja,de tapasztalatokra és véleményekre vagyunk kiváncsi! :S

A kérdezőnek: én a Yadine-t szedem ez alacsony hormontartalmú és nekem bevált. A Lyndinette 20 és a Yasminelle még alacsony hormontartalmú és ezeket dicsérik. De az utóbbi 2-őt nem ismerem,nincs tapasztalatom róluk.

2009. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valszeg a kérdező nemazért jött ide h innen válasszon magának foggátlót, hanem csak véleményekre kíváncsi.


én triregolt szedek, sosem volt vele semmi problémám, mivel már elég régóta szedem, most voltam májfunkció ellenőrzésen, majdmost kiderül h mennyire jó a gyóccer :D

2009. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!