Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véleményetek szerint melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint melyik óvszert érdemesebb meg venni? Durex vagy Lifestyle? Illetve kinek milyen tapasztalata van velük kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Azért érdeklödöm, mert eddig nem használtam óvszert és nem igen tudom, hogy melyik a jobb.
2012. aug. 14. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem mindkettő ugyan olyan jó.A Durex általában drágább,szóval én a másikat venném.
2012. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és nem szakad ki a LifeStyle?? most olvasom hogy néhány embernek kiszakadt
2012. aug. 14. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem szakadt ki 6 év alatt.Ne extra vékony verziót vegyél,arról hallottam már hogy kiszakadt,vegyél simát.Egyébként Lifestyles.
2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális használattal nem szakadnak....
2012. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt lehet olvasni jó pár kérdésben, hogy kiszakadt az óvszer, de el nem tudom képzelni mit csinálhattak vele, mert nekem még egyszer sem sikerült kiszakítani egyet sem, pedig már elmúltam 28, és több márkát is kipróbáltam, köztük néhány olcsóbb fajtát is. Szerintem Durex és Lifestyle között egyetlen különbség van az ár.
2012. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha csak árbeli különbség van és mind a kettő ugyan olyan jó akkor szerintem a Lifestyles-t választom
2012. aug. 14. 20:03
 7/9 szelesoldier ***** válasza:
Masculan is jó, drogériákban és nagyobb boltokban lehet kapni, 10 db 900 forint körül van, minőségi német márka és jó az illata is. Egyébként sok különbség nincs a gumik között. Azt meg én sem értem mit csinálnak egyesek hogy kiszakatnak :D
2012. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és méretbeli különbség nincs??
2012. aug. 14. 20:39
 9/9 szelesoldier ***** válasza:
De van méretbeni különbség, de fel vannak tüntetve a dobozon a méretek, szóval az arányokból lehet tudni melyik lesz a jó.
2012. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!