Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velencei-tóban beraktam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velencei-tóban beraktam a barátnőmnek 1 percig a vízbe,3-4 nappal azután, hogy elment neki a menstrációja. Hülye voltam, tudom, magamat már lecsesztem párszor. Nagy okom van félni? Nem kellenek kölykök.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem a gyerek miatt kell félni leginkább, hanem amiatt hogy elkaphatott egy jó kis fertőzést. Ilyen koszos vízben nem ajánlatos "szexelni", mert mind a ketten megszívjátok. Gyerektől nem hiszem hogy kellene félni.
2009. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
hát olyan óvodásnak mint te nem is lenne célszerű gyereket szülnie. legközelebb ne rakd be csak úgy. egyébként pont a peteérése környékény csináltátok, grat.
2009. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"a barátnőmnek", hangzott el a kérdésben.

Nemfogok gyereket szülni, mert nem tudok.

Először figyelmesen olvasd el a kérdést.

2009. júl. 22. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Először tanulj meg fogalmazni utána helyesen írni.. Aztán jöhet majd valamikor a gyerek.
2009. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne csesztessétek a kérdezőt. Minimális esély van a teherbeesésre. Nagyon sokan szeretkeznek vízben, sokan nem kapnak el fertőzést, persze ennek is van esélye. A peteérés a menstruáció első napjától számított 14-15. napon van. Legközelebb okosabb legyél, de gondolom nem kell erre figyelmeztetni.
2009. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két hasznos választ, a másik kettőnek, mert nem csalódtam a magyar társadalomban.
2009. júl. 22. 22:22
 7/12 A kérdező kommentje:
*a másik kettőnek is*
2009. júl. 22. 22:23
 8/12 anonim válasza:
Ha nem mentél el, akkor kevés az esélye a terhességnek, főleg, hogy valószínűleg peteérés sem volt még. Szerintem nincs baj. :) Később esetleg csináljatok egy tesztet, hogy megnyugodjatok mindketten. És a fertőzésekre is vigyázzatok tényleg.
2009. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
már bocs de ezt nem hagyhatom szó nélkül ki a franc vagy te hogy ekkora az arcod:D jogosan mondta hogy fertőzést kaphattatok el, még strandmedencében sem ajánlatos ilyet csinálni. És mi az hogy csalódtál a magyar társadalomban, azért mert megszólalt 2 ember és nem tetszett amit mondtak? te kezdted az ellenségeskedést. mehet a pont
2009. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: A nem hasznos válaszokat is kikéne pipálni... -.-'
2009. júl. 23. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!