Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mikortó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mikortól ajánlott?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátommal szeretnénk néha kiprobálni óvszer nélkül, persze ésszel, e mellett, sokszor félek, hogy mi történik akkor ha kiszakd a gumi, sok imserösömmel megtörtént már szerencsére velem még nem de tartok tőle. Szeretnék biztosra menni. Hallottam már tiniknek való fogamzásgátlló tablettákról. Ki mit tud ez ügyben és ki mit ajál?
2012. aug. 18. 01:51
 1/2 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Az orvos majd segít neked kiválasztani a megfelelő fogamzásgátlót. Már szedheted nyugodtan. Én is 15 éves koromtól szedem.
2012. aug. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb fejlődjön ki a szervezeted.
2012. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!