Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vehetem észre, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem észre, ha a tablettám nem elég hatékony? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Második hónapja szedem a tablettám,most majd minden nap többször van nagyon nyálkás fehér folyásom,és néha szurkál az alhasam.Ez a folyás rendben van,vagy lehet peteérés jele?:S Nem vagyok tapasztalt még.

A válaszokat előre is köszi!


2012. aug. 20. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

én symiciát szedek és az első két hónapban nekem is voltak ilyen ovus tüneteim.

A gyógyszerről sajnos senki nem tudja, h hat-e. Ha nem esel teherbe, ak igen. De szerintem, ha észrevehetőleg gyengébb a menzeszed, ak nem volt ovud.

2012. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért,hogy függ össze a menzeszem erőssége,és az ovum?Elég tájékozott vagyok azért,de erről még nem is halottam.
2012. aug. 20. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha teherbe esel, akkor nem hatott.

Sajnos ez nem olyan, mint a gumi, hogy látod, ha baj van.

2012. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hónapban sokat görcsöl az alhasam, féltem, hogy peteérésem van, mert régen is mindig görcsöltem olyankor.. De szerencsére nem estem teherbe :) Azóta meg elmúlt.
2012. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!