Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet olcsóbb és lehetőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szelesoldier kérdése:

Hol lehet olcsóbb és lehetőleg nagyobb kiszerelésű (10+) óvszert venni?

Figyelt kérdés
Aki durexet vagy lifestyles-t ír lepontozom, nem ez volt a kérdés... Köszönöm

2012. aug. 21. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
argep.hu-n keress rá, van millió féle.
2012. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
drogériákban. dm meg ilyen helyek
2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tesco
2012. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet engem is le fogsz pontozni, de halál komolyan írom, hogy a kínai piacokon nézz szét (Ázsia Center, Sárkány center. Olcsók, márkásakat is találsz, és sok féle akad, nagy kiszerelés is. Még soha sem volt gond egyikkel sem (pedig én is gyanakodtam először).
2012. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na hallod még fel is pontoztalak mert pont ilyen válaszok kellenek
2012. aug. 21. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozol??!! XD :D Hova sz@rjak?? Kemény vagy mint a vídia! :D

Ember, ne a gumin akarj már spórolni!!! Persze, óvszert kínai piacon...

2012. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ebbe az 1 dologba nem szabad nézni az árat....a kinaiak profik a hamisitásba, és amit náluk veszel lehet hogy nem annyira állja majd meg a helyét...ha nem akarsz kockáztatni akkor vegyél normál szupermárketekben drágábbat, mintsem az olcsó kinai sz"rt. A gumi olyan mint a cipő: ha drága és jó a minőség nem büdösödik benne a lábad, de ha olcsó kinai, 2 nap után döglött patkány szaga lesz.
2012. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A Masculan 10-esével van csomagolva. Többnyire gyógyszertárban veszem.
2012. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vaterán láttam durexet (rendelhető) 40-es, 50-es kiszerelésben, olyan 4000.- körül. Keress rá, hogy durex 50 db, sok aukciót fog kiadni:)
2012. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló vagyok és a sok okosnak üzenem, hogy nem azt javasoltam, hogy kínai gumit vegyen. Ha egyszer kitolnátok a tudatlan, sznob fejeteket egy piacra rájönnétek, hogy ugyanazt kapjátok, mint a DM-ben, vagy Rossman-ban, csak féláron...
2013. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!