Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írassak fel úgy fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írassak fel úgy fogamzás gátlót, hogy nem tudom, még meddig leszünk együtt?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, lassan 1 éve van barátom. eddig mindig óvszerrel védekeztünk, de jött egy ötlet, hogy szedhetnék gyógyszert. viszont mostanában sokat vitázunk, általában hülyeségeken, de néha komoly dolgok miatt is... szeretem őt, de nem tudom, hogy meddig leszek még vele. Ha már csak pár hónapig, úgyis lenne értelme gyógyszert szedni?
2012. aug. 22. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már a szakításon gondolkodsz, akkor szakíts és legalább fogamzásgátlóra se kell költened.
2012. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az túlzás hogy gondolkodom, csak megfordult a fejemben, hogy talán mégsem bírok vele együtt lenni örökre...
2012. aug. 22. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem leszel vele örökké, 17 vagy, nem 27.

Én így nem íratnék, felesleges. Ha újabb pasid lesz, vagy csak simán szexpartnered, úgyis kell majd a gumi a betegségek ellen.

2012. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, te szoktad tudni, hogy melyik kapcsolat meddig tart? Mindig közbejöhet valami, sosem tudhatod, hogy a következő napon együtt lesztek-e még. De úgyis lesz egy következő, akkor is jól jön a bogyó. Azt meg nem kell tudni az új partnernek, hogy szedsz gyógyszert, gumizzatok csak.
2012. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább kiderül, ha valami nem kóser, és ha úgy adódik kéznél van.
2012. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!