Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet a barátnőm, hogyha orál sex után1× bentvolt neki kb.2 makknyi, és maga az orálsexsem tartott 1-2 percnél tovább, közelsem voltam ahoz, hogy elmenjek, ezután 1× bent volt neki kb.2 makknyi Először volt ilyen, Mikor kell tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
lényeg,hogy nem tudjuk volt-e előváladék,3 napja történt a dolog és, Mikor kell terhességi tesztet csinálni,2 hét múlva menszeszel várjunk addig?, és szüzességünk elvesztettük ezzel?
2012. aug. 24. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
szakadok a röhögéstől XD
2012. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
igen..terhes lehet...a makknyi szót úgy használod mint vmi mértékegységet b*zd! :D
2012. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességet sokféleképpen szokták definiálni,de szerintem az általánosan elfogadott a kuki a punciban,tehát igen elvesztettétek.És igen, lehet terhes a barátnőd, bár erre kicsi az esély, az elmaradt menzesztől lehet terhességi tesztet csinálni.
2012. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nemb kell egyből tesztet csinálni meg kétségbe esni ,nem ennyire egyszerű azért teherbe esni:)várjátok meg amég meg jön neki de sztem nem lesz ebből baj mert ha volt előváladék azt "lenyalta" :P
2012. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. válasz adónak, az értelmes választ .
2012. aug. 24. 21:50
 6/10 A kérdező kommentje:
4. erre én is gondoltam, ez is egész jó válasz ;)
2012. aug. 24. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért fekszetek le egymással (VÉDEKEZÉS NÉLKÜL) ha ennyire tudatlanok vagytok!

Egy lány/nő nem csak attól lehet terhes, ha elmész benne! Ugyanis már az előváladék is elég attól függetlenül, mennyi ideig voltál benne és persze mennyire. LÉNYEGTELEN!


Mint ahogy az előttem szóló is írta, nem biztos, hogy volt peteérése a barátnődnek.


Tesztet 2 hét múlva kell elvégezni, akkora már megtörténik a beágyazódás!


Ez a szüzesség dolgok pedig...

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?



18/L

2012. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi , de nem!
2012. aug. 25. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
A stílusból és az értelmi szintből ítélve max 15.. :))) Amúgy ha le is nyalta az előváladékot, amikor beleraktad, nem folyhatott ki újabb adag? :) Az nem olyan, hogy kiszopkodja és egyszercsak elfogy...
2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok de legalább felvilágosítom magamat az internetről, szerintem csak 12-13 éves lehet. Ha semmit sem tudtok minek fekszetek le egymással? jól mondta az előttem szóló...
2012. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!