Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a harmadik héten az egyik szemet a fogamzásgátlóból. Most hogy folytassam?

Figyelt kérdés
gestomix-et szedek és a használati útmutató szerint a kihagyott naptól gyógyszermentes szünetet tartok. Az viszont nincs benne, hogy a megmaradt levéllel mit csináljak? Azt kezdjem el szedni és folytassam a másikkal vagy az mehet a kukába és a következőt kezdjem el?
2012. aug. 27. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem értem a kérdésed.
2012. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, miért nem kaptál válaszokat? Elmondom, mert ennyire lusta vagy, hogy a tájékozatót el sem olvasod. Ha pedig elolvastad, valami baj lehet az értelmi szinteddel, mert ez itt elég világosan le van irva:

A következő lehetőségek közül választhat:

- Vegye be az elfelejtett tablettát, amilyen hamar eszébe jut, még ha ez azt is jelenti, hogy egyszerre két tablettát kell bevennie. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A tablettamentes időszak helyett folytassa tovább a következő csomag szedésével.

Valószínűleg menstruációs vérzése (megvonásos vérzése) lesz a második csomag beszedését követően, de jelentkezhet pecsételés vagy áttöréses vérzés is a második csomag szedése alatt.

2. Abba is hagyhatja a csomag szedését, és folytathatja a 7 napos tablettamentes periódussal.(jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el a tablettát). Ha az Ön fix kezdőnapján akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb tablettamentes szünetet tartson.

Ha a két javaslat valamelyikét követi, terhességgel szemben védett marad.

2012. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a megmaradt levelet (amiben még van bogyó) tedd el. még szükséged lehet rá, ha elgurul 1 szem valahova. vagy azt vedd be következőleg legelőször, így a kiahyott napoknál mindig marad 1 szem. de ki is dobhatod. te tudod.
2012. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók (tisztelet a kivételnek) amilyen meglepő én is eltudom olvasni az útmutatót és azt meg is tettem mint ahogy a kérdésemben is leírtam.... A kérdésem az volt hogy a megmaradt levéllel mit csináljak.. Nem tudom kinek alacsonyabb az értelmiségi szintje....
2012. aug. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!