Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a velemenyetek, lehetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek, lehetett lyukas az ovszer!?

Figyelt kérdés
szeretném tudni!: tegnap lefeküdtem a barátnömel mindkettönknek az elsö volt és sex közben fura hangot adott ki az ovszer mintha levegö is jött volna ki belöle mert éreztem a farkamon hogy levegönyomás mintha ráfujtak, ekkor megijedtem azt hittem hogy kiszakadt a gumi! de mikor végeztünk ellenöriztem minden benne volt! csak egy kicsit megnyult az ovszer mert nem fogtam le a farkam tövénél mikor huztam ki! egy másik dolog hogy egy ovszert csak eccer lehet használni nekönk csak egy volt de ujrahasznosithato 3x.de eldobtam és egy kicsit talán pár csepet elengedtem véletlen és folytattam a sexet ugyan azzal a gumival.ettöl is féltem nehogy baj legyen!de mikor végezteünk a gumiba volt minden sperma mert nem folyt ki sehol szoval nem eresztett, mi a véleményetek a dolgokrol ? köszi szépen
2009. júl. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"gumiba volt minden sperma mert nem folyt ki sehol szoval nem eresztett"


Meg is válaszoltad a kérdésed.

Egyébként meg rosszul húztad fel, legközelebb jobban figyelj.

2009. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az meg milyen hogy újrahasznosítható? Nem értem a kérdésed. Jó lenne ha érthetőbben leírnád mert ez így elég zavaros.
2009. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van óvszer mit 3x lehet használni kimosás után
2009. júl. 28. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Egyetlen óvszer sincs, ami mosható. Kimosás után már nagyobb eséllyel szakad ki!!! Mind 1x használatos. Világosan leírja a tájékoztató is. Melyik az a fajta, ami szerinted újrahasznosítható??? Arra nem gondolsz, hogy a cucc kifolyik, ha benne hagyod a többi aktusra is?
2009. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!