Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt lehet így? (fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet így? (fogamzásgátló tabletta)

Figyelt kérdés
Pénteken szedtem be a levél utolsó tablettáját, és most kéne kiváltani a következő 3 levéllel...de csak hétfőn tudok eljutni a dokihoz h felírja... és szerdán szokott megjönni.. és pont aznap megyek nyaralni.. ha hétfőn elkezdem a következő levéllel, eltolhatom a menstruációt?
2009. júl. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pénteken szedted be az utolsót, és el akarnád tolni a mensidet, akkor szombaton már folytatnod kellett volna egy új levéllel. De ha jól értem te hétfőn akarod elkezdeni. Nos így csak bekavarsz, szerintem nem jó ötlet. A védettségednek is annyi.
2009. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy akartam ahogy mondtad :) csak előző hétfőn nem tudtam eljutni a dokimhoz (csak hétfőnként rendel..)

köszi szépen :) nem fogom így

2009. júl. 26. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem nem úgy van ahogy az első mondta! És a dokim is azt mondta h lehet így! előbb beveheted csak később nem,tehát 7napon túl nem mert akkor van vége a védettségnek! én már 2éve szedem, néha tologattam így, és még egyszer nem lett babám! szóval sztem lehet!

19/L

2009. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem úgy van ahogy az előttem szólók mondták. elkezdheted hétfőn is, tehát bármelyik nap ha nagyon muszáj és egy szemet sem fog csorbulni a védelem, 8. napnál hamarabb el lehet kezdeni, a védelem akkor sérülhet csak ha később kezded mint kellene, de ez gondolom egyértelmű . ezt nekem nőgyógyász mondta, kérdezd meg te is a tiédet ha mész. egyébként egy nyaralás nem egy hét alatt szokott eldőlni, hamarabb is gondolhattál volna a dologra...
2009. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze, és akkor úgy is kalkuláltam volna a dolgokat :) most van ilyen életemben először..de tényleg nem rég mondták, h na, akkor jöhetnének ti is velünk nyaralni..szállást is csak az utóbbi pár napban néztek a közelben, mondván, h biztos lesz

ez más téma:D és oks..köszi mindenkinek :)

2009. júl. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!