Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esek? Ha (a többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal mindkettőnknek első szeretkezés volt, a fájdalom elkerülése érdekében először óvszer nélkül tettük meg, és míg megtapasztaltuk, hogy milyen az első két-három lökés, azonnal felhúzta az óvszert.Előtte volt már orgazmusa egy órával, le is zuhanyoztunk, alaposan megmosta. Olvastam valahol, hogy az előváladékban is maradhatott ondó, és így bekerülhetett.A menstruációm nagyon változó, pedig már három éve megvan.A következő elméletben 5-8 nap múlva esedékes. Mi lenne a legjobb döntés? Esemény utáni tabletta? Köszönöm szpen a válaszokat!
2012. aug. 30. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy terhes!!!

Ha rendesen többször beléd élevezett volna talán még akkor sem lennél, mert azoknak akik gyereket akarnak is 2-3 hónap után jön össze, rendesen, és nem egy aprócska kis válladéktól...

2012. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

De úgytűnik tisztában voltál, hogy hímivarsejt még van az előválladékban is néha, akkor miért próbáltátok óvszer nélkül? Vagy te már előre így akartad, hogy írhass gyakorikérdésekre? Vagy mi a bajod van neked??? Ne is legyél soha terhes



UI.: NEM VAGY TERHES

2012. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

08:43-as, ezt könnyelműség kijelenteni... van rá esély bár igen kevés. És igaz, akik meg direkte szeretnének, sokszor éveket várnak pedig 2-3 naponta nyomják.

Kérdező, ez milyen már: "a fájdalom elkerülése érdekében először óvszer nélkül tettük meg". Síkosító?

2012. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-asnak az első meg a második:

Könnyelműség? Biztos, hogy nem terhes, két naponta érkezik ilyen kérdés, tuti látta, mivel kérdés kiírás előtt is megmutatja a hasonló kérdéseket.. de nem ez a lényeg..

hanem hogy három négy lökés után tuti nem esik teherbe, főleg úgy ahogy leírta... szerintem azt sem érdemes neki mondani, hogy kicsi esély van rá, mert tényleg elrohan a nőgyógyászhoz vagy a patikába esemény utáni tablettákért... pedig azt csak tényleg vész esetén szabad, mert felborít pár dolgot..


Egyébként ettől függetlenül a megszakításos módszerrel ne próbálkozzatok soha, maradjon mindig az óvszer vagy később a fogamzásgátló tabi.

2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de az óvszer pont, hogy síkosítva van, ezáltal inkább fájdalommentesebb az aktus ...


Talán egy kicsit érettebben kellene kezelnetek a dolgot.

A férfi a húgycsövét nem tudja kimosni, és bizony a híimvarsejtek bentmaradnak, a következő aktus során meg az előváladék kimossa.


Nem túl nagy a teherbeeesés esélye, de attól még van.

Tudod az a szar ebben a helyzetben, hogy ahhoz túl kicsi a kockázat, hogy esemény utánival esetleg szétcseszd a hormonrendszered, viszont nem nulla, ami igen kellemetlen, mert gondolom nem akarsz gyereket.


Máskor legyen már annyi eszed, hogy normálisan védekezel...

2012. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hármas vagyok, én nem azt mondtam hogy vegyen esemény utánit... mert annyira kicsi az esély hogy nem érdemes. Ugyanúgy nem érdemes, mint ahogy senki nem közlekedik a járdán sisakban, hogy ne essen vakolat a fejére. Pedig annak is van esélye.. ha jobban belegondolok, nagyobb mint itt a teherbeesésnek. De azt ne mondjuk, hogy ki van csukva. Mindenkinek jobb lesz, ha ez az eset tanulságként szolgál. Ja és pont az ovulációs időszak után van, azért azt se felejtsük el...
2012. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utólag persze könnyebb rájönni, hogy mi lett volna helyes, de tapasztalatlanok vagyunk.Sajnos csak utána olvastam, hogy az előváladékban maradhatott, pontosan ezért kérdeztem meg itt.Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. aug. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!