Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este a barátom belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este a barátom belém élvezett ( most először). Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Most szedtem be az első levél lindynette 20 at . Hétfő este vettem be az utolsó szemet, aztán péntek hajnalban megjött.De tegnap reggelre már nem volt semmi.Tegnap este a barátom belém élvezett ( most először). Lehet baj belőle? Kedden este 6 kor kell elkezdenem szedni a bogyót ismét!
2009. júl. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedtett az első levéllel akkor szerintem nem lehet semmi gond. Vedd be amikor kell és utána renszeresen.Ha meg még mindig parázol csinálj pár nap múlva tesztet és az majd kimutatja mi van. Nem befolyásolja a tabi a tesztet.
2009. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lehet belöle baj :)én párom is tablettázik és mi is szoktunk szexelni azokon a napokon is amikor épp nem szedi szal érted abban a pár napban...és én is elszoktam benne menni,és sosincs gond.a tabletta véd azokon a napokon is.(ezt nőgyógyász mondta a barátnőmnek)
2009. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a segítségeteket:)

Én csak azért parázom egy kicsit mert hogy ez az első levél, és sokan mondják hogy várd meg amig elkezded szedni a második levéllel.De én a második levéllel még nem kezdtem el.

2009. júl. 27. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
áh, tuti h nemlesz belőle baj. az orvosok amúgyis 2 hetet szoktak mindig javasolni. tuti nemlesz baj belőle.
2009. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D köszönöm!
2009. júl. 27. 12:49
 6/9 anonim válasza:
47%
velem is pont ez történt.első levél szedése után,amikor nem szedtem belém élvezett a srác.nőgyógyász,72 órás tabi..inkább,mint egy abortusz.ha már több levél után jártam volna,lehet nem így cselekszem.de biztos,ami biztos.
2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

háth nekem már az késő lenne! szerintem nincs baj! olvastam a tájékoztatót és azt irja ha az első naptól szedem akkor már az első ciklus során véd, és a tabi mentes napokon is!

remélem nem lesz baj:S:S

2009. júl. 29. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen beszedted az első levelet, és nem hagytál ki egy szemet sem, nem késtél soha, nem volt durva hasmenésed (napi 3x híg széklet), hányásod, akkor nyugi, nincs semmi baj. A tabletta a szünetben is véd, semmi szükség 72 órásra, feleslegesen bolydítod meg a szervezetedet. A megvonásos vérzésed pedig valószínűleg azért volt ilyen kevés, mert a szervezeted most szokik hozzá a tablettához. Nekem is így volt az első két hónapban.

28/N

2009. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. Nagyon jó ez az oldal! nem tudom mi lenne velem nélküle:O
2009. júl. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!