Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehet majd kapni férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet majd kapni férfiaknak fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sok nő nem tud használni fogamzásgátlót mert olyan egészségügyi betegsége van.

Ott marad az óvszer.

De a férfiaknak miért nincs fogamzásgátló?

Vagy létezik? csak itthon nem kapni?


2012. aug. 30. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy meleg víz.
2012. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

?? A fogamzás egy biológiai folyamat, mely a nő testében játszódik le, az ivarsejtek találkozásakor, ergo fogamzásgátló a nőknek van, hiszen az ő testükben kell ezt meggátolni.

A hímivarsejtek életképtelenné tételére gondolsz? Jó kérdés... szerintem ez nem megvalósítható, különben már lenne ilyesmi, vagy csak tájékozatlan vagyok:/

2012. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még nem létezik, de már évek óta kísérleteznek ez ügyben. Állítólag ha minden jól megy pár év múlva piacra is kerülhet. Hát nagyon remélem...

Ne csak folyamatosan én mérgezzem már a szervezetem...

2012. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a meleg víz lelassítja a hímivarsejteket, megöli őket a túlzott hő.
2012. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
4. Szerintem senki nem kötelez arra, hogy "mérgezd" magad...
2012. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Létezik, feltalálták, de nem került forgalomba. Nem csak Magyarországon nem kapni, máshol sem.


Azért nem került forgalomba, mert elbukott a vakteszten.


A hatásosságával nem volt semmi gond, viszont a tesztben résztvevő férfiak potenciazavarokra panaszkodtak. A vicc az, hogy a kontrollcsoport tagjai ugyanolyan mértékben, mint a valódi bogyót kapók.


Azaz a tabletta nem a hatékonyságon bukott meg, nem is a mellékhatásokon, hanem azon, hogy a férfiak pszichésen nem viselték el a tablettaszedést, úgy érezték, elveszítik tőle a férfiasságukat, holott nem okozott valódi (fizikális) potenciaproblémát.


Mivel így alakult, nem hiszem, hogy valaha is kapható lesz.

Minek feccölnének bele pénzt, amikor a célcsoport nem reagált jól rá.

2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

Elég szomorú hír, igazán mi férfiak is betudnánk vállalni egy tabletta szedését.

2012. aug. 31. 00:35
 9/10 anonim ***** válasza:

"A hímivarsejtek életképtelenné tételére gondolsz? Jó kérdés... szerintem ez nem megvalósítható"


Ez pl. létezik. Spermicidnek hívják.

2012. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2012. szept. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!