Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tablettától lehet ez?

Figyelt kérdés

3 hete vettem be az esemény utáni tablettát. Rá 7 napra megjött a menstruációm, de sokkal gyengébb volt és kicsivel rövidebb ideig is tartott. Elvileg 2 napja kellett volna megjönni, de eddig még semmi. Tegnap reggel csináltam tesztet, ami negatív lett.

Lehet, hogy az esemény utáni tabi miatt késik, mert olvastam itt sok kérdésnél,hogy jelentősen befolyásolhatja. Ez lehet az oka?

És nem volt korai tesztet csinálnom ugye? (az aktustól számított 19. nap)


2012. aug. 31. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én bevettem, akkor majd 3 hétre rá kellett volna, hogy megjöjjön, de a gyógyszer után 1 belül újra megjött, a gyógyszer egy mellékhatása....és utána amikor rendesen kellett volna nem jött meg, hanem attól az időponttól kellett számolnom amikor gyógyszer után megjött. Nyugi, nem kellene, hogy gond legyen. Nem volt korai, kb két hét után már kimutatja a teszt.
2012. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!