Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha volt már fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már fogamzásgátlóm felíratva, muszáj megint elmennem vérvételre meg laborvizsgálatra?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron írattam ki az utolsó dobozt.

Csak azért kérdezem, mert nem bírom a vérvételt... szóval inkább felkészülök rá. Szerdán megyek az orvoshoz.


2012. aug. 31. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem volt vérvétel, amikor először voltam a nőgyógyásznál fogamzásgátlót felíratni, pedig magánorvos...
2012. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, lehet hogy elküld megint, elvégre történhetett változás különben sem árt ha néha megnézik. Az enyém el szokott küldeni, szerintem a lekliismeretesebb dokik ha máskor nem is de min. 1x-er elküldenek vizsgálatra
2012. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem is mennék olyan dokihoz, aki nem küld el vérvételre, pedig nálam jobban senki nem fél a tűtől...


De a gyógyszer tönkreteheti a májat, ezért szoktak vérképet nézni, na meg a hormonokat sem árt megnézni.


Már lassan 20 éve nem szedek fogamzásgátlót, anno az akkori legalacsonyabb hormontartalmút szedtem ( tri-regol ), de a dokim így is évente látni akart, csinált rákszűrést, és elküldött szemészetre, meg nézetett májfunkciót. Közben pedig a háziorvos is kiírhatta.


Tudom, régen volt, de állítólag még ma is ez a protokoll fogamzásgátlót szedő nőknél, csak sajnos sok doki nem foglalkozik vele, csak automatikusan kiírja a receptet, persze gondolom a többi vizsgálat is el van könyvelve, és a TB részéről ki van fizetve :S.

2012. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg mindenképp lesz..:)

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.

2012. aug. 31. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!