Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire számít kicsi/nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít kicsi/nagy óvszernek a Lifestyles?

Figyelt kérdés

Még elég kezdetleges a barátommal a kapcsolatunk, csóknál több még nem volt. Beszélgettünk, szóba kerültek az óvszerek, amikor mondta, hogy a Lifestyles kicsi neki. Utána néztem, hogy ebben a márkában 53-54-es méretek vannak.

Ez mennyire számít kicsinek, vagy nagynak? Egyátalán mit jelent, hogy kapható meg ez a szám? Más óvszer, pl. a Durex mekkora? (ezt nem találtam meg sehol sem)


2012. szept. 1. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondlom a csajnak extra méretű óvszer kel.Szóval nagy f@sz ra vágyik!
2012. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok, és nem vágyom nagyra, csupán érdekelnek a feljebb említett dolgok.
2012. szept. 1. 01:12
 3/10 anonim válasza:

Tapasztalat szerint a Durex vastagabb. De igazabol mindegy, mindketto nyulik rendesen, es jo a legtobb fiunak a meretere. En a Lifestyles-t nem szeretem, olyan erzes, mintha allandoan le akarna csuszni. Eleg idegesito volt.

27/F

2012. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor ezek szerint a barátomnak vastagabb, azt mondta, hogy Lifestyles óvszer kiszakadt párszor.
2012. szept. 1. 01:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak szeret túlozni a pasid.
2012. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamuzik :)
2012. szept. 1. 02:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kiszakadt már párszor a Lifestyles, pedig nem vagyunk se kezdőd, durvulás sem volt:D
2012. szept. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem kamuzik, ha csóknál több még nem volt? Ejnye-bejnye! Most ki kamuzik? :)


A Lifestyles teljesen átlagméret, ahogy a Durex legtöbb terméke is az (1-1 mm különbség van közöttük). A nagyobb méretű termékek XL-lel, King felirattal...stb. vannak jelölve.


A méretezést milliméterben adják meg és átmérőt jelent.

Tehát maximum 52-54 mm átmérőjű szerszámra illik.


A kör kerületének képlete megvan?

2rpí

16,328-16,956 cm kerületre illik.


Most fogj egy mérőszalagot, mérd ki, majd próbáld átfogni a markoddal! Meg fogsz lepődni! A legtöbb pasinak jóval kisebb van. Viszont a méret névleges vastagságot jelent, azaz azt a méretet, amire még biztonsággal képes.


A nagyobb különbség inkább az óvszerek anyagában van. Van amelyik könnyebben enged a "szája" (az adott méretre), van amelyik kevésbé, ezért érezheti valaki az egyiket-másikat szorosabbnak, holott alig van különbség.


Egyébként szívesen megnézném azt a sok óvszerszaggatót személyesen is (na jó, annyira nem vagyok kíváncsi), de 11 év alatt egyetlen egy óvszer se szakadt nálunk. Se Durex, se Lifestyle.

Az extra mérettel rendelkezőket leszámítva, a szakadás legfőbb oka még mindig a nem megfelelő használat.

2012. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20\5-re rámegy normálisan, ennél nagyobb lenne neki?
2012. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem tudom sem a hosszúságát, sem a vastagságát biztosan, de azt hiszem vastagabb az átlagnál... :)

2012. szept. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!