Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer abbahagyása után mikor áll be a menstruáció?

Figyelt kérdés
Másfél évig szedtem a gyógyszert és 5 hónapja hagytam abba. Az első 3 hónapba pontosan megjött (szerintem még a gyógyszer hatása) utána késett 10 napot és most megint késik,már 5 napja meg kellett volna jönnie. Mikor lesz rendesen peteérésem és mikor áll be rendesen a ciklus?
2009. júl. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom h egy jó 3 hónap mig kiürül a szervezetből a a gyógyszer,és még 3 hó mire be áll megint a menstruáció meg minden... de ez egyén függő is
2009. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na ez egy jó kérdés!

Én decemberben hagytam abba és azóta sem jött meg!

1 kicsit élvezem!

2009. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jött meg azóta? És ez nem aggaszt téged?
2009. júl. 28. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!azóta egyáltalán,de persze aggaszt mert ez nem normális!a nőgyógyász írt fel gyógyszert norcolut tabletta!most szedem és elméletileg hétvégén meg kell hogy jöjjön!10 tabi napi kétszer kell szednem!
2009. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!